Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Ο Ιάλυσος πήρε το ντέρμπι της Ρόδου κόντρα στον Διαγόρα, ενώ το Αιγάλεω γκέλαρε στους Αγίους Αναργύρους. Ήττες για Προοδευτική και Ιωνικό, συνέχισε με νίκη ο Εθνικός, ενώ η Θύελλα Καμαρίου πέτυχε την πρώτη εκτός έδρας νίκη στην ιστορία της στη Γ' Εθνική! Δείτε όλα τα αποτελέσματα της αγωνιστικής.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης 1-0 (45+ Μπονέρης)

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0

Άρης Αβάτου – Καβάλα 0-0

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου 0-0

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης 4-1 (18' Ομπόσου, 29' Πέτρου, 45+-68' Παπαβασιλείου / 47' Θεοφυλάκης)

ΑΕ Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης 1-2 (66' Σαββίδης / 17'-44' πεν Ξαντινίδης)

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξ/πολης 4-2 (17' Τζαμπέγια Φ., 58' Καθάριος, 63' Μελισσόπουλος, 81' Γκαϊδατζής / 11' Δεδελούδης, 83' )
 

''Εδώ παίζεις στην έδρα σου και με Cash Out* '' *Ισχύουν Όροι και Προυποθέσεις

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 (54' Τσιντογιάννης)

Βέροια – ΠΟ Τριγλίας 0-0

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου 0-0

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός 3-2

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (73' )

Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά 1-2 (31' Τσιάκαλος / 25' Ζούρκος, 72' Ευθυμιάδης)

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 2-1 (51' Χάιτας, 74' Τοπάλης / 55' Μπίκας)

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης 0-4 33' Ντελμανάι, 43' Κιπτίου, Βαρούχας, Τσαβενέδης)

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης 1-1 (47' Ζδράβος / 79' Φέτσης)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων 0-0

Ναυπακτιακός – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 2-1 (6' Θεοχάρης, 45+ Γραμματικόπουλος / 25' Μήνος)

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβανιών 1-0 (88' Κωστάκης) 

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου 1-1 (21' Κόκκινος / 77' Ταβάρες)

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 (59' Τζοβάρας / 75' Αποστολίδης πεν)

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας 1-2 (58' Κατσιγιάννης / 43' Καραλής, 65' Λέντας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός 2-1 (39' Περτζιόνι, 59' Κατσαμάγκας / 21' Χατζηστάμου)

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς 1-0 (90+ Σεΐτι πεν)

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0 (16' Πολυζόπουλος, 18' Τεπερίδης, 36' Μαρούδας, 63' Σκόνδρας, 78' Ιωάννου)

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 1-0 (89' )

Εθνικός – Αμπελακιακός 1-0 (68' )

Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1 (69' )

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας 0-2 (56' Κουσίδης, 69' Τριανταφύλλου)

Ατσαλένιος – Προοδευτική 1-0 (59' Καραγκιοζίδης)

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0 (19' Μηνάς, 82' Μαρτσάκης)

Ρέπο: Επισκοπή

6ος όμιλος

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας 0-0

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος 0-1 (25' Περογαμβράκης)

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός 2-0 (62' Τρίγκας πεν, 77' Τσιριγώτης)

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος 1-4 (72' Ακασού πεν / 8' πεν-38' Φουρτάδο, 62' Μητρόπουλος, 90' Σκούτας)

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός 0-3 (4' Ματσάδες, 43' Σάμιος, 56' Ζέλο)

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 3-2 (22' Μπαρμπαρούσης, 36' Παναγόπουλος, 45' Αντωνόπουλος / 32' Γούρμος, 59' Μικελάτος)

Ρέπο: Πανμοβριακός Ριόλου

7ος όμιλος

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου 1-4 (6' Αμαραντίδης / 54' Αργυρίου, 74'-90+ Ερρίκος, 79' Ρέτζο)

Χαραυγιακός – Καλλιθέα 2-0 (14' Φερεντίνος, 73' Κασιάνος)

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός 0-1 (73' Βουτσιώτης)

Αγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω 1-1 (44' Κανελλόπουλος / 33' Ραχήμ)

Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς 3-0 (31'-68' Θανόπουλος, 37' Μπίρης)

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός 2-0 (15' Γαϊδαρτζής, 22' Μάνιας)

8ος όμιλος

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Κατασταρίου 0-0

ΑΟ Εικοσιμίας – Καλαμάτα 0-4 (4' Μίνγκας, 8'-26' Γιόνδης, 17' Φουάσης)

ΑΕ Ερμιονίδας – Ένωση Λέρνας 1-0 (16' Πούτσι)

Πάμισος – Μανδραϊκός 1-2 (36' Μπριλάκης / 28' Ντούλιας, 87' Πουλάκης)

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός 2-2 (62' Καρνιάτης, 81' Μπερδούσης / 9' Τσιώλης, 16' Γεωργόπουλος)

ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Πελλάνας 0-1 (58' Ντιατά πεν)

Παναργειακός – Ασπρόπυργος 1-0 (2' Συρεγγέλας)

Best of internet