Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Δεύτερη αγωνιστική στη Football League, με τα φαβορί να συνεχίζουν με νίκες στους ομίλους τους... Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Εθνικός Σιδ/ρου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 (11' Τσιατμάς / 50'' Λαζαρίδης)

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης 0-0

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού 1-4 (2' Μαυράκης / 45+ Παυλίδης Γ., 51' πεν-67' Δουμάνης, 87' Παυλίδης Ν.)

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-3 (18' Λαζαρίδης, 43' Κουτσούμπας, 72' Κοτόπουλος)

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (45' Πασχαλάκης / 73' Τσολακίδης)

Εθνικός Αλεξ/πολης – Πανσερραϊκός 0-1 (17' Πέτρου)

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου 2-2 (25', 90+ / 19'-76' Στάικος)

2ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 (1' Τσότρας, 43' Κυζιρίδης / 56' Αγτζίδης)

ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας 3-0 (22' Σαρβανίδης πεν, 44' Σουάνης, 58' Ντούνγκα)

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3 (44' Αμαραντίδης / 56' Αλωπούδης, 68'-90+ Σιμόνι)

Μακεδονικός – Βέροια 2-1 (34' Ρένο, 76' Τσουκάνης / 71' Κανούλας)

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1 (28' Σούκιας / 61' Μαραντίδης)

ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης 4-0 (40' Παντεκίδης, 51' Ευθυμιάδης, 88' Ζούρκος, 90' Πετράι)

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 2-1 (24' πεν-51' Παπαδημητρίου /53' Στεφανίδης πεν)

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα 2-2 (7' Τζεβανέδης, 41' Τσότσιος / 5' Τζουβάρας, 90+)

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός 1-0 (51' Γεωργούσης)

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου 1-1 (30' Καρτσιάς / 45' πεν)

Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα 2-0 (26' Αποστολίδης, 34' Μήνος)

Θρίαμβος Σερβανιών – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός 1-1 (37' Παρχαρίδης πεν / 30' Κωστής)

4ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1 (20' Τζέκος)

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού 0-0

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1 (33' Βλάχος, 83' Δημητριάδης / 77' Ξέρας)

Αναγ.Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 (61' Μουλτσιάς)

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2 (1' Κραγιόπουλος, 7 Κυπαρίσσης / 15'-19' Αλεξίου)

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα 2-0 (18' Ζγκούρι, 38' Λώττας)

5ος όμιλος

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά 2-1

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης 1-0

Γιούχτας – Ιωνικός 2-0 (13' Σταθόγλου, 33' Κουσίδης)

Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής 0-1 (27' Κατσικοκέρης)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0

6ος όμιλος

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός 1-2 (40' Πατσίλης / 25'-90+ Μπαρμπαρούσης)

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου 0-1 (27' Γλυνός)

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού 3-0

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός 2-0 (23' Νικολόπουλος, 40' Πολίτης)

Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας 0-2 (34' Χαρακτίδης πεν, 60' Μαραθιανός)

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός 3-1 (47' Αργυρίου, 66' Ρέτσο, 75' Φύτρος / 41' Κασιανός)

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3 (3'-84' Σουλελές, 24'-40' Θανόπουλος / 48' Μπιρμπίλι, 57' Κόντι, 81' Γαϊδαρτζής)

Αιολικός – Καλλιθέα 2-1 (70' Κατσίκης, 90+ Λαμπράκης / 45' Γκέτσι πεν)

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας 3-0 (13'-79' Βέρμπης, 74' Γουνδουλάκης)

ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος 1-0 (62' Βέργος)

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0

8ος όμιλος

Ασπρόπυργος – ΑΟ Εικοσιμίας 7-0 (4′-31′ πεν Σταύρου, 6′-58′-60′ Δουκάκης, 69′ Φουρίκης, 86′ Μίλιτς)

Μανδραϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0

Παναρκαδικός – Ένωση Λέρνας 2-0 (2' Λυμπερόπουλος, 62' Μουλιάτος)

ΑΟ Κατασταρίου – Πάμισος 3-0 (9'-62' Πέττας, 79' Μεζίνι)

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 (35' Αλιατίδης)

ΑΕ Πελλάνας – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2

Παναργειακός – ΑΟ Υπάτου 2-1 (17' Συρεγγέλας, 40' Μπριλάκης / 87' Λάμπρου πεν )

Best of internet