Ολόκληρο το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής

Ολόκληρο το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής

Ολόκληρο το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής

Η κλήρωση της Γ' Εθνικής έγινε το μεσημέρι της Τετάρτης στα γραφεία της ΕΠΟ. Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα και των 8 ομίλων του πρωταθλήματος, που αρχίζει στις 30 Σεπτέμβρη.

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης-Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξ.

Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου

2η αγωνιστική 15η

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξ.-Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου

3η αγωνιστική 16η

Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου

Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης

ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

4η αγωνιστική 17η

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς

ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός

ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

5η αγωνιστική 18η

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης

ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική 19η

Αλέξανδρος Κιλκίς-Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου-Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού-ΑΕ Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Εθνικός Αλεξ.

ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟ Κοσμίου-Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός

ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξ.-Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα

8η αγωνιστική 21η

ΑΕ Καλαμπακίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Αλεξ.

Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΟ Καβάλα

9η αγωνιστική 22η

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξ.-ΑΕ Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟ Κοσμίου-Άρης Αβάτου

ΑΟ Καβάλα-Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική 23η

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα

Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική 24η

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική 25η

Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΑΕ Καλαμπακίου-Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός-Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς-Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική 26η

Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟ Κοσμίου

ΑΟ Καβάλα-Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Αλεξ.

Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου-ΑΕ Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός-Αλέξανδρος Κιλκίς

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΠΟ Τρίγλιας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ερμής Αμυνταίου

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς

Βέροια-ΑΣ Γιαννιτσά

Ολυμπιακός Κυμίνων-Εδεσσαϊκος

Μελιτέας Μελίτης-Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΟ Τρίγλιας-Αλμωπός Αριδαίας

Ερμής Αμυνταίου-Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός-Βέροια

Νίκη Αγκαθιάς-Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΣ Γιαννιτσά-Μελιτέας Μελίτης

Εδεσσαϊκος-Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική 16η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια-ΠΟ Τρίγλιας

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου

Μελιτέας Μελίτης-Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκος-ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική 17η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟ Κουφαλίων

Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τρίγλιας-Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου-Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκος

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική 18η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια

Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου

Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας

ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου

Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός

6η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΑΟ Κουφαλίων

Βέροια-Μελιτέας Μελίτης

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκος

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΣ Γιαννιτσά

ΠΟ Τρίγλιας-Νίκη Αγκαθιάς

Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός

7η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης

Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Εδεσσαϊκος-Βέροια

ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας

8η αγωνιστική 21η

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης-Εδεσσαϊκος

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΣ Γιαννιτσά

Βέροια-Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας-Ερμής Αμυνταίου

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΟ Τρίγλιας

9η αγωνιστική 22η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκος

ΑΣ Γιαννιτσά-Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς-Μελιτέας Μελίτης

Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Ερμής Αμυνταίου-Βέροια

ΠΟ Τρίγλιας-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική 23η

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκος-Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

Μελιτέας Μελίτης-Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΟ Τρίγλιας

Βέροια-ΑΠΕ Λαγκαδά

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική 24η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά

Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος

ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης

Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική 25η

Μακεδονικός-ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς-Ερμής Αμυνταίου

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΟ Τρίγλιας

Εδεσσαϊκος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας

Μελιτέας Μελίτης-Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Βέροια

13η αγωνιστική 26η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Τρίγλιας-Μακεδονικός

ΑΠΕ Λαγκαδά-Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Γιαννιτσά

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκος

Βέροια-Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης-Ολυμπιακός Κυμίνων

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Μακεδονικός Φούφα-Τηλυκράτης
Θεσπρωτός-Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου-Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα-Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

2η αγωνιστική 15η
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης-Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων-Αχέρων Καναλακίου
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών-Μακεδονικός Σιάτιστα
Σούλι Παραμυθιάς-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

3η αγωνιστική 16η
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας-ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου-Τηλυκράτης
Μακεδονικός Σιάτιστα-Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς-Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4η αγωνιστική 17η
ΑΟ Φλωριάδας-Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός-Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης-Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Κρόνος Αργυράδων-Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

5η αγωνιστική 18η
Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα-ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστα-Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

6η αγωνιστική 19η
Γρεβενά Αεράτα-Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Σιάτιστα
ΑΟ Φλωριάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θεσπρωτός-Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

7η αγωνιστική 20η
Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστα
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης

8η αγωνιστική 21η
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστα-Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα-Θρίαμβος Σερβιανών
Αχέρων Καναλακίου-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας-Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης
Ρεπό: Θεσπρωτός

9η αγωνιστική 22η
Μακεδονικός Φούφα-Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών-Ναυπακτιακός Αστέρας
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Μακεδονικός Σιάτιστα
Κρόνος Αργυράδων-Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης-ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός-ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

10η αγωνιστική 23η
Θρίαμβος Σερβιανών-Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα-Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας-Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστα

11η αγωνιστική 24η
Μακεδονικός Φούφα-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

12η αγωνιστική 25η
Κρόνος Αργυράδων-Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβιανών-Τηλυκράτης
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας-Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστα-ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα-Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Μ. Αλέξ. Καλλιθέας

13η αγωνιστική 26η
Τηλυκράτης-Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Θεσπρωτός-Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας-Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Σιάτιστα-Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική 15η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας-Νίκη Βόλου
Φωκικός-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική 16η
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

4η αγωνιστική 17η
ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας-Αστέρας Ιτέας
Φωκικός-ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς-Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός

5η αγωνιστική 18η
ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός-Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική 19η
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός-Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική 21η
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρός-Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου-Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική 22η
ΑΟ Σελλάνων-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός-Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας-ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική 23η
Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα-Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας-Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρός-Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική 24η
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός

12η αγωνιστική 25η
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας-Φωκικός
Πιερικός-ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα-Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική 26η
ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας-Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-Πιερικός
ΓΣ Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Ιωνικός
Προοδευτική-Επισκοπή
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 16η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός Πειραιά-Αμπελακιακός
Ιωνικός-Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας-Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η
Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός
Αμπελακιακός-Επισκοπή
Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

5η αγωνιστική 18η
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης
ΠΟ Ατσαλένιου-Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι
Προοδευτική-Γιούχτας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η
Επισκοπή-Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός Πειραιά-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η
ΠΟ Ατσαλένιου-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας
Επισκοπή-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Εθνικός Πειραιά-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η
Ατρόμητος Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-Επισκοπή
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιου-Γιούχτας
Επισκοπή-Κερατσίνι
Ιωνικός-Αμπελακιακός
Εθνικός Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική 24η
Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιου
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική 25η
Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός
ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός Πειραιά
Επισκοπή-Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η
Κερατσίνι-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΟ Παλαιόχωρας-Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου-Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική 15η
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική 16η
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

4η αγωνιστική 17η
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική 18η
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική 19η
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική 20η
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική 21η
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική 22η
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική 23η
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός Ριόλου-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική 24η
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική 25η
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική 26η
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός Ριόλου
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 12η
Χαραυγιακός-Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω
Καλλιθέα-ΑΟ Χαλκίδας
Απόλλων Ερέτριας-Ηλυσιακός
Κόρινθος-Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος

2η αγωνιστική 13η
Θύελλα Καμαρίου-Χαραυγιακός
Αιολικός-Καλλιθέα
Αιγάλεω-Απόλλων Ερέτριας
ΑΟ Χαλκίδας-Κόρινθος
Ηλυσιακός-Άγιοι Ανάργυροι
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός

3η αγωνιστική 14η
Χαραυγιακός-Καλλιθέα
Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμαρίου
Κόρινθος-Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι-Αιγάλεω
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Χαλκίδας
Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός

4η αγωνιστική 15η
Απόλλων Ερέτριας-Χαραυγιακός
Καλλιθέα-Κόρινθος
Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός-Άγιος Ιερόθεος
Αιγάλεω-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-ΑΟ Χαλκίδας

5η αγωνιστική 16η
Χαραυγιακός-Κόρινθος
Άγιοι Ανάργυροι-Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα
Πανθηραϊκός-Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Αιγάλεω

6η αγωνιστική 17η
Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός
Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός
Καλλιθέα-Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Αιγάλεω

7η αγωνιστική 18η
Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Άγιοι Ανάργυροι
Ηλυσιακός-Κόρινθος
ΑΟ Χαλκίδας-Απόλλων Ερέτριας
Αιγάλεω-Καλλιθέα
Αιολικός-Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική 19η
Πανθηραϊκός-Χαραυγιακός
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι-ΑΟ Χαλκίδας
Κόρινθος-Αιγάλεω
Απόλλων Ερέτριας-Αιολικός
Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική 20η
Χαραυγιακός-Ηλυσιακός
ΑΟ Χαλκίδας-Πανθηραϊκός
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος
Αιολικός-Άγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Καμαρίου-Κόρινθος
Καλλιθέα-Απόλλων Ερέτριας

10η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Χαραυγιακός
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Πανθηραϊκός-Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα
Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας

11η αγωνιστική 22η
Αιγάλεω-Χαραυγιακός
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Θύελλα Καμαρίου-Ηλυσιακός
Καλλιθέα-Πανθηραϊκός
Απόλλων Ερέτριας-Άγιος Ιερόθεος
Κόρινθος-Άγιοι Ανάργυροι

8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Best of internet