TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • STOIXIMAN.GR GREEK BASKET LEAGUE
  • NBA
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY MEN
  • TENNIS
  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ -

  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -

  • LIVE

    ΣΚΟΥΛΚΕΙΤ ΤΡΙΣΤΑΝ 2

    vs

    ΧAΡΙΣ ΑΝΤΡΕΒ 1

  • LIVE

    ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ 1

    vs

    ΜΟΤ ΜΠΛΕΙΚ 2

  • LIVE

    ΦΑΝΚΟΥΤ ΤΟΜΑΣ 2

    vs

    ΣΑΒΙΛ ΛΟΥΚ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    PARNABY/TOMIC 1

    vs

    D SILVA/TJANDRAMULIA 2

  • FOURLIS/RODIONOVA -

    vs

    GIBSON/POULOS -

  • JOHN PATRICK SMITH -

    vs

    ΓΟΥAΛΚΙΝ ΜΠΡAΝΤΟΝ -

  • ΓΚΡΙΛΣ ΤΖAΚΟΜΠ -

    vs

    ΒΟΥΚΙΤΣ ΑΛΕΚΣAΝΤΑΡ -

  • ΜΠAΝΕΣ ΜΑΒΕΡΙΚ -

    vs

    ΧΙΤΖΙΚAΤΑ ΡΙΝΚΙ -

  • MYERS/WOOLCOCK -

    vs

    BOZOVIC/MARSHALL -

  • ΠΟΥΤΕΡΓΚΙΛ ΚAΛΟΥΜ -

    vs

    ΜΠΟΥΡΧΙΕΡ, ΧAΡΙ -

  • ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ -

    vs

    ΣΒΙΝΙ ΝΤΕΙΝ -

  • ASHLEY/BOZICEVIC -

    vs

    AIAVA/CABRERA -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Ολο το τηλεοπτικό πρόγραμμα των ομάδων

Ολο το τηλεοπτικό πρόγραμμα των ομάδων

Ολο το τηλεοπτικό πρόγραμμα των ομάδων

Και οι πέντε ευρωπαϊκές μας ομάδες θ' αγωνιστούν αυτήν την εβδομάδα στους επαναληπτικούς του τρίτου προκριματικού γύρου.

Ολυμπιακός - Μπασακσεχίρ με αξεπέραστο Live Στοίχημα και αμέτρητα ειδικά στοιχήματα! (21+)

Τέταρτη ευρωπαϊκή εβδομάδα για τις ελληνικές ομάδες και δεύτερη στην οποία αγωνίζονται και οι πέντε εκπρόσωποί μας στις διοργανώσεις της UEFA. Κι έχοντας το Ευρωπαϊκό Super Cup την Τετάρτη το βράδυ η UEFA, στρίμωξε όλα τα προκριματικά του Champions League για σήμερα το βράδυ.

Ομως αυτήν την εβδομάδα δεν θα έχουμε και τις τρεις ομάδες μας που είναι στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League να παίζουν την Πέμπτη μιας και η ρεβάνς του Ατρομήτου μετατέθηκε για την Τετάρτη.

Πάμε να δούμε το τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας για τις ελληνικές ομάδες

3ος προκριματικός Champions League

Τρίτη 13/08 Aγιαξ-ΠΑΟΚ 21:30 (CosmoteSports1)
Τρίτη 13/08 Ολυμπιακός-Μπασάκσεχιρ 21:30 (NovaSports1)

3ος προκριματικός Europa League

Τετάρτη 14/08 Ατρόμητος-Λέγκια Βαρσωβίας 19:00 (EΡΤSports)

Πέμπτη 15/08 ΑΕΚ-Κραϊόβα 21:00 (NovaSports1)
Πέμπτη 15/08 Αρης-Μόλντε 21:30 (CosmoteSports1)

Best of internet