Το πρόγραμμα του Κυπέλλου

Το αναλυτικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας γνωστοποίησε η ΕΠΟ...

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου

Αναλυτικά:

1oς Όμιλος
ΠΑΟΚ
ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - Τρίκαλα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ 
ΑΕΛ - Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (13-15/12)
Τρίκαλα - ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - ΠΑΟΚ

2ος Όμιλος
Ολυμπιακός
Πλατανιάς
ΑΟ Χανιά
Σπάρτη

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ολυμπιακός - Πλατανιάς 
Σπάρτη - ΑΟ Χανιά

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός 
Πλατανιάς - Σπάρτη

3η αγωνιστική (13-15/12)
ΑΟ Χανιά - Πλατανιάς
Σπάρτη - Ολυμπιακός

3ος Όμιλος
Παναθηναϊκός
Ηρακλής
ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική (25-27/10)
Παναθηναϊκός - Ηρακλής 
Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 
Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική (13-15/12)
ΟΦΗ - Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός

4ος Όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη
Αγροτικός Αστ.
Καλλονή

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη 
Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα 
Ξάνθη - Καλλονή

3η αγωνιστική (13-15/12)
Αγροτικός Αστέρας - Ξάνθη
Καλλονή - ΠΑΣ Γιάννινα

5ος Όμιλος
Αστ. Τρίπολης
Βέροια
Άρης
Αιγινιακός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Αστέρας Τρίπολης - Βέροια 
Αιγινιακός - Άρης

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Άρης - Αστέρας Τρίπολης 
Βέροια - Αιγινιακός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Άρης - Βέροια
Αιγινιακός - Αστέρας Τρίπολης

6ος Όμιλος
ΑΕΚ
Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας
Λαμία

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΑΕΚ - Κέρκυρα 
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΚ 
Κέρκυρα - Λαμία

3η αγωνιστική (13-15/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ

7ος Όμιλος
Ατρόμητος
Παναιτωλικός
Καλλιθέα
Πανθρακικός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ατρόμητος - Παναιτωλικός 
Πανθρακικός - Καλλιθέα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Καλλιθέα - Ατρόμητος 
Παναιτωλικός - Πανθρακικός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Καλλιθέα - Παναιτωλικός
Πανθρακικός - Ατρόμητος

8ος Όμιλος
Πανιώνιος
Λεβαδειακός
Κισσαμικός
Πανσερραϊκός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Πανιώνιος - Λεβαδειακός 
Πανσερραϊκός - Κισσαμικός

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Κισσαμικός - Πανιώνιος 
Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Κισσαμικός - Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός - Πανιώνιος

Best of internet