Το πρόγραμμα του Ολυμπιακού ενόψει ΑΠΟΕΛ

Ο Ολυμπιακός προπονείται αύριο στις 10:30 και στις 12:30 θα ακολουθήσει η καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου, πριν το ματς με τον ΑΠΟΕΛ.

Η σχετική ενημέρωση της ΠΑΕ για το πρόγραμμα ενόψει ΑΠΟΕΛ:

Την Πέμπτη το βράδυ, στις 22:05, ο Ολυμπιακός δίνει τη δεύτερη «μάχη» του, στην φάση των ομίλων του UEFA Europa League, με αντίπαλο τον ΑΠΟΕΛ, στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης». Μία ημέρα πριν από τον σημαντικό αυτό αγώνα, είναι προγραμματισμένη η τελευταία προπόνηση, ανοικτή για τα ΜΜΕ, για τα πρώτα 15 λεπτά της, καθώς και η Συνέντευξη Τύπου του προπονητή μας. Όλα στο γήπεδο Καραϊσκάκη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως αυτό διαμορφώνεται για την Τετάρτη, 28/9/2016:

10:30 Προπόνηση του Ολυμπιακού στο γήπεδο Καραϊσκάκη, ανοικτή για τα ΜΜΕ, για τα 15 πρώτα λεπτά.

12:30 Συνέντευξη Τύπου του Ολυμπιακού, στο γήπεδο Καραϊσκάκη, με τον προπονητή κ. Πάουλο Μπέντο και έναν ποδοσφαιριστή.

Εν τω μεταξύ, αύριο Τετάρτη φτάνει στην χώρα μας και ο φιλοξενούμενος ΑΠΟΕΛ, ο οποίος θα πραγματοποιήσει επίσης την τελευταία του προπόνηση, αλλά και τη Συνέντευξη Τύπου, στο γήπεδο Καραϊσκάκη. Αναλυτικά μπορείτε να δείτε παρακάτω και το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ:

19:30 Συνέντευξη Τύπου του ΑΠΟΕΛ, στο γήπεδο Καραϊσκάκη.

20:00 Προπόνηση του ΑΠΟΕΛ, στο γήπεδο Καραϊσκάκη, ανοικτή για τα ΜΜΕ, για τα πρώτα 15 λεπτά της.