Ξανά... ύποπτη η Σκεντέρμπεου

Υποπτη η Σκεντέρμπεου... ξανά! Αυτή τη φορά για τα όσα έγιναν στα τελευταία λεπτά του ματς με τη Λοκομοτίβ Μόσχας στο Europa League...

Ύποπτη γι ακόμα ένα στημένο η Σκεντέρμπεου, αφού μετά τα ματς με Κρουσέιντερς, Ντιναμό Ζάγκρεμπ και Σπόρτινγκ ήρθε να προστεθεί κι αυτό με τη Λοκομοτίβ Μόσχας! Σύμφωνα με έγγραφο της μη κερδοσκοπικής εταιρίας Federbet (ασχολείται με την καταπολέμηση του παράνομου τζόγου), παρατηρήθηκε ασυνήθιστη δραστηριότητα στις ασιατικές αγορές! Ειδικότερα: Στο 77' του ματς κι ενώ το αποτέλεσμα ήταν 1-0, η τιμή του Over ήταν αρκετά χαμηλή, παρά το γεγονός πως έμειναν λίγα λεπτά!

Δέκα λεπτά αργότερα, το σκορ δεν είχε αλλάξει και το Over 1.5 πάλι ήταν χαμηλό! Η Λοκομοτίβ Μόσχας σκόραρε δυο γκολ, ένα στο 89' και ένα στο 90', τα οποία και προήλθαν από λάθη της άμυνας της Σκεντέρμπεου.