Football League: Πρόγραμμα από 6η έως 9η αγωνιστική

Η διοργανώτρια αρχή της Football League εξέδωσε πρόγραμμα από την 6η έως την 9η αγωνιστική της κατηγορίας με την ελπίδα να μην υπάρξουν άλλα προβλήματα.

Football League: Πρόγραμμα από 6η έως 9η αγωνιστική
Πιο αναλυτικά:
 
Η 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
 
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός - Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη - Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα - ΟΦΗ (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανίων - Λαμία (15:00)
 
Η 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
 
Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00)
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Λαμία - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - ΑΟ Χανίων (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
 
Η 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
Κισσαμικός - Απόλλων (15:00)
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός - Καλλονή (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα - Άρης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - ΑΟ Χανίων (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
 
Η 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ - Πανσερραϊκός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - Παναιγιάλειος (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανίων - Σπάρτη (15:00)
Πανθρακικός - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

Best of internet