TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -

    vs

    ΠΑΟΚ -

  • ΑΕ ΛAΡΙΣΑΣ -

    vs

    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -

  • ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ -

    vs

    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -

  • ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΕΒΕΡΤΟΝ -

  • ΓΟΥΛΒΣ -

    vs

    ΤΟΤΕΝΑΜ -

  • ΑΡΣΕΝΑΛ -

    vs

    ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ -

  • ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

    vs

    ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ -

    vs

    INTER -

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΣAΛΚΕ -

    vs

    ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

  • ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

  • ΑΕ ΚΑΤΑΙΣΚAΚΗΣ -

    vs

    ΠΛΑΤΑΝΙAΣ -

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΛAΡΙΣΑΣ -

    vs

    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ -

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ -

    vs

    ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Με νίκες συνέχισαν στη Γ' Εθνική Δόξα Δράμας και Παναχαϊκή. Ισοπαλία για την Καβάλα, ήττα για τον Εθνικό και τον Φωστήρα, ενώ από το Σάββατο 1-1 ήρθε το Ιωνικός - Προοδευτική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας 1-3 
Νέστος Χρυσούπολης-ΦΑΣ Νάουσα 1-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 1-1 
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων 3-0 
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα 0-0 
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας 0-1 
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης 0-1 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

2ος όμιλος

Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0 
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους 2-0 
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών 1-0 
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου 2-1 
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος 3-1 
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Πιερικός 0-1

3ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή 0-1 
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίς 1-0 
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 
Παναργειακός-Φωστήρας 1-0 
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης 0-0 
Αιολικός-ΑΟ Θήβα 1-1 
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0 

Ρεπό: Αχαϊκή

4ος όμιλος

Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 0-2 
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος 2-2 
Ιωνικός-Προοδευτική 1-1 
Κηφισιά-Ηλυσιακός 0-1 
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 1-0 
Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος 1-2 
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 2-1 

Ρεπό: Εργοτέλης

Best of internet