TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • FA CUP
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • LIVE

    ΣΙΚAΓΟ ΜΠΟΥΛΣ 85

    vs

    ΤΟΡΟΝΤΟ ΡAΠΤΟΡΣ 80

  • LIVE

    ΝΙΟΥ ΟΡΛΙΝΣ ΠΕΛΙΚΑΝΣ 76

    vs

    ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ 88

  • LIVE

    ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ 96

    vs

    ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ 96

  • LIVE

    ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ 98

    vs

    ΟΡΛAΝΤΟ ΜAΤΖΙΚ 86

  • LIVE

    ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣ 61

    vs

    ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ 64

  • LIVE

    ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ 47

    vs

    ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘAΝΤΕΡ 51

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΙΝΤΙAΝΑ ΠΕΙΣΕΡΣ 99

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΚΛΙΠΕΡΣ 110

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ 110

    vs

    ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ 88

  • ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΙΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ -

    vs

    ΜΕΜΦΙΣ ΓΚΡΙΖΛΙΣ -

  • ΚΡΟΥ ΑΛΕΞAΝΤΡΑ -

    vs

    ΙΣΤΛΙΧ -

  • ΚΑΡΛAΙΛ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ -

  • ΧAΡΤΛΠΟΥΛ -

    vs

    ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ -

  • ΙΠΣΟΥΙΤΣ -

    vs

    ΚΟΒΕΝΤΡΙ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Οι τέσσερις όμιλοι της Γ Εθνικής

Οι τέσσερις όμιλοι της Γ Εθνικής

Οι τέσσερις όμιλοι της Γ Εθνικής

Η ΕΟΚ ενημέρωσε για την ανακατανομή των ομάδων στη Γ' Εθνική. 

Η ανακατανομή  των ομάδων στην Γ' Εθνική Κατηγορία για την αγωνιστική περίοδο 2019-20 έγινε και πλέον είναι γνωστή η μορφή που πήραν οι 4 όμιλοι του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος
ΑΟ Αχαγιά
ΑΟ Ακράτα
Νέο Ληξούριο
Παναχαϊκή ΓΕ
ΑΟ Ερμιόνης
ΣΔΥ Τρίπολης
ΚΑΟ Κορίνθου
ΑΟ Γλαύκος
ΑΟ Π. Φαλήρου
ΑΟΚ Χαλάνδρι
ΓΣ Κορωπίου
Άρης Νίκαιας ΓΝΟ
ΑΕ Ν. Κηφισιάς
Ηλυσιακός ΑΟ

2ος Όμιλος
ΑΣ Λοκρός Αταλάντης
ΑΣ Άρης Θήβας
ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου
Βούρειος ΑΟΛ Χίου
Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ
ΑΚ Χαλκίδας
1ος Ειδικού Πρωταθλήματος
ΑΟ Ένωση Ιλίου
ΝΕ Μεγαρίδας
ΑΟ Αργοναύτης
ΑΣ Πέρα
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου

3ος Όμιλος
ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών
ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων
ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδόνες
ΓΑΣ Μελίκης
ΣΚ Ιωάννινα
Πρωταθλητής ΕΚΑΣΘ
Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ
ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΓΣ Νίκη Βόλου
ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας
ΑΟ Αίολος Τρικάλων
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου

4ος Όμιλος
ΑΟ Πολύγυρου
ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης
ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης
Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΑΣ Κένταυρος Καλ.
ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
ΜΑΣ Μαντουλίδης
ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ
1ος ΕΚΑΣΘ
2ος ΕΚΑΣΘ
ΑΣ Μακεδονικός

Best of internet