Πρεμιέρα με Άρη ο πρωταθλητής Ολυμπιακός

Η κλήρωση της Α1 των Γυναικών έφερε αντιμέτωπο τον πρωταθλητή Ολυμπιακό με τον Άρη στην πρεμιέρα, ενώ ο Παναθηναϊκός θα αντιμετωπίσει τον Πρωτέα Βούλας. Την 6η αγωνιστική το πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι.

Πρεμιέρα με Άρη ο πρωταθλητής Ολυμπιακός

Την Κυριακή 16 Οκτωβρίου θα γίνει το πρώτο τζάμπολ στην Α1 των γυναικών για τη σεζόν 2016/17. Ο Ολυμπιακός θα ξεκινήσει την υπεράσπιση του τίτλου του εντός έδρας απέναντι στον Άρη, ενώ ο Παναθηναϊκός που θέλει να τον ρίξει από την κορυφή θα έχει πρώτο αντίπαλο στο γήπεδο του τον Πρωτέα Βούλας. Το πρώτο ντέρμπι «αιωνίων» θα διεξαχθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου (6η αγωνιστική) με γηπεδούχο τον Ολυμπιακό και η ρεβάνς θα δοθεί στο κλειστό της Λεωφόρου Αλεξάνδρας την Κυριακή 5 Μαρτίου του 2017 (17η αγωνιστική).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 γυναικών για τη σεζόν 2016/17: 

1η Αγωνιστική - 16/10/16 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 

2η Αγωνιστική - 23/10/16 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 

3η Αγωνιστική - 30/10/16 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 

4η Αγωνιστική - 06/11/16 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 

5η Αγωνιστική - 13/11/16 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 

6η Αγωνιστική - 27/11/16 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

7η Αγωνιστική - 04/12/16 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

8η Αγωνιστική - 11/12/16 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 

9η Αγωνιστική - 08/01/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 

10η Αγωνιστική - 15/01/17 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

11η Αγωνιστική - 22/01/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 

12η Αγωνιστική - 29/01/17 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 

13η Αγωνιστική - 05/02/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 

14η Αγωνιστική - 12/02/17 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 

15η Αγωνιστική - 19/02/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

16η Αγωνιστική - 26/02/17 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 

17η Αγωνιστική - 05/03/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 

18η Αγωνιστική - 12/03/17 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

19η Αγωνιστική - 19/03/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

20η Αγωνιστική - 02/04/17 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 

21η Αγωνιστική - 09/04/17 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 

22η Αγωνιστική - 12/04/17 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Best of internet