Το πρόγραμμα του 1ου και 2ου ομίλου της Γ' Εθνικής

Ολοκληρώθηκε και η κλήρωση των δύο πρώτων ομίλων της Γ' Εθνικής, με την πρεμιέρα να έχει οριστεί για τις 15 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα του 1ου και 2ου ομίλου της Γ' Εθνικής

Συγκεκριμένα την πρώτη αγωνιστική του 1ου ομίλου θα παίξουν Οίαξ-ΑΟ Καλαμάτα, Ν.Ιωνία-Γλαύκος, ΕΑΠ Πατρών-ΚΑΠ, Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα, Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος, Αχαγιά '82-ΚΑΟ Μελισσίων, Ολυμπιάδα-Ένωση Ηλίου. 

Αντίστοιχα, στην πρεμιέρα του 2ου ομίλου θα παίξουν Χανιά-Άρης Νικαίας, ΑΟΛ Χίου-Λοκρός, Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου, Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας, ΟΦΗ-Άρης Πετρούπόλης, Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 15/10/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΠ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017

/div>
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΠ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

3η Αγωνιστική – 29/10/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 12/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

6η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΠ

7η Αγωνιστική – 26/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΠ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

8η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

9η Αγωνιστική – 10/12/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική – 17/12/2017

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

11η Αγωνιστική – 7/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 14/1/2018

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

13η Αγωνιστική – 21/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

14η Αγωνιστική – 28/1/2018

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΠ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

15η Αγωνιστική – 4/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΠ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

16η Αγωνιστική – 11/2/2018

ΚΑΠ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

17η Αγωνιστική – 25/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ

18η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

19η Αγωνιστική – 11/3/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

20η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΠ

21η Αγωνιστική – 1/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

22η Αγωνιστική – 22/4/2018

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

23η Αγωνιστική – 29/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΠ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

24η Αγωνιστική – 6/5/2018

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΠ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

25η Αγωνιστική – 13/5/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΠ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 20/5/2018

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η Αγωνιστική – 15/10/2017
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

3η Αγωνιστική – 29/10/2017
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 5/11/2017
Ρεπό: ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

7η Αγωνιστική – 26/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 3/12/2017
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 10/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/12/2017
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 7/1/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 14/1/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 21/1/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 28/1/2018
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ

15η Αγωνιστική – 4/2/2018
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

16η Αγωνιστική – 11/2/2018
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ

17η Αγωνιστική – 25/2/2018
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

18η Αγωνιστική – 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 18/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

21η Αγωνιστική – 1/4/2018
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 22/4/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 29/4/2018
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

24η Αγωνιστική – 6/5/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 13/5/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

26η Αγωνιστική – 20/5/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
 

 

Best of internet