Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
EΡΤ1
16:30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής: Τελικοί οργάνων
ΕΡΤ2
10:30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στίβου: Μαραθώνιος
20:10 10:30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στίβου
Cosmote TV
09.35 Moto3 Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.05 Moto2 Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Σάντχαουζεν-Αμβούργο, Bundesliga 2, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 MotoGP Motorrad Grand Prix Von Osterreich, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.30 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αυστρία, Σπίλμπεργκ, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Σαουθάμπτον-Μπέρνλι, Premier League, 1η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (12.08 15:30)
20.30 WTA Rogers Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου, German Super Cup LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 NASCAR Cup Series, Michigan Consumers Energy 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Τελικός LIVE Ναδάλ - Τσιτσιπάς COSMOTE SPORT6HD
02.00 Phoenix Mercury-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Νovasports
08:55 Snooker: World Open, China (Eurosport2)
09:10 NRL, Sharks - Storm (FOX Sports HD)
10:00 Athletics: European Championship in Berlin, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 Cycling: European Championship (Road) in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
13:15 Cycling: European Championship (Road) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Football: FIFA U-20 Women's World Cup, France (Eurosport2)
15:30 Extreme Sailing Series (FOX Sports HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντε Γκράαφσαπ-Φέγενορντ (Novasports2HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: Έστερσουντς - Κάλμαρ (Novasports1HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Αμιάν (Novasports3ΗD)
16:30 GYMNASTICS: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
20:00 Athletics: European Championship in Berlin, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Yankees - Rangers (FOX Sports HD)
20:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:00 Γκολφ PGA Championship: 4η μέρα (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Καέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 Cycling: Tour of Utah, USA (Eurosport2)
23:00 Σούπερ Καπ Ισπανίας: Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη (Novasports1HD)
23:00 MLB, Angels - Athletics (FOX Sports HD)