Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Πολλοί και σπουδαίοι ποδοσφαιρικοί αγώνες σήμερα στο τηλεοπτικό μενού!

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

ΕΡΤ1

17:00  Basket League: Προμηθέας - Ολυμπιακός

ΕΡΤ2

13:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

ΕΡΤ3

15:00 Football League: ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου

Cosmote TV

13.00 Αλαβές-Λεγανές, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Αταλάντα-Νάπολι, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.45 Γουέστ Χαμ-Μπόρνμουθ, Premier League, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.01 17:00)

15.30 All Star Game, TBF Basketball Super League LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Λάτσιο-Κιέβο, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σασουόλο-Τορίνο, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ουντινέζε-Σπαλ, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Σαουθάμπτον-Τότεναμ, Premier League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Σάλκε-Ανόβερο, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Κάλιαρι-Μίλαν, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 17η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Boston Celtics-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ίντερ-Ρόμα, Serie A TIM, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπέτις-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Los Angeles Lakers-New York Knicks, NBA Sundays Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Ελλάς Βερόνα-Κροτόνε, Serie A TIM, 21η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.01 16:00)

Novasports

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:00 Ski Classics, La Diagonela (FOX Sports HD)

10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)

12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Cortina d'Ampezzo, Italy (Eurosport2)

14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 19η Αγωνιστική Άγιαξ – Φέγενορντ (Novasports4HD)

15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:00 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Super League Σουρωτή ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή Παναιτωλικός – Πανιώνιος (Novasports3HD)

17:15 Super League Σουρωτή Λαμία – Αστέρας Τρίπολης (Novasports4HD)

17:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 19η Αγωνιστική Xεράκλες – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

19:30 Super League Σουρωτή Ολυμπιακός – Α.Ο Ξάνθη (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:05 NFL, Patriots - Jaguars (FOX Sports HD)

01:40 NFL, Eagles - Vikings (FOX Sports HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

 

Best of internet