Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Ο αγώνας της Euroleague Φενέρμπαχτσέ - Παναθηναϊκός και οι ματσάρες στο Κύπελλο Ισπανίας ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

ΕΡΤ1

22:00 Κύπελλο Ισπανίας: Εσπανιόλ - Μπαρτσελόνα

ΕΡΤ2

13:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα καλλιτεχνικού πατινάζ

18:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα καλλιτεχνικού πατινάζ

20:00  Κύπελλο Ισπανίας Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλλη

Cosmote TV

18.00 Ολυμπιακός-Λοκομοτίβ Μπακού, CEV Challenge Cup Βόλεϊ, Φάση των 16, 1η αγωνιστική ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Τσιβιτανόβα-Φενέρμπαχτσε, CEV Champions League Βόλεϊ, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

19:00 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική TΣΣΚΑ Μόσχας – Αναντoλού Εφές (Novasports4HD)

19:30 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - ΑΕΚ (Novasports3HD)

19:30 FIGURE SKATING: European Championship in Moscow, Russia (Eurosport2)

19:45 Ευρωλίγκα 18η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)

21:00 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Βόννη - Αρης (Novasports1HD)

21:00 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Μπαϊρόιτ - Μπάνβιτ (Novasportsstories)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:45 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα 18η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν (Novasports3HD)

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Villanova (FOX Sports HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

05:00 NHL, Ducks - Penguins (FOX Sports HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

Best of internet