Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

To ντέρμπι Ολυμπιακού - ΠΑΟΚ συγκεντρώνει το μεγαλύτερο ενδιαφέρον στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

ΕΡΤ1

Εβερτον – Αρσεναλ με επιστροφή στοιχήματος*, αν ο Ρούνεϊ ανοίξει το σκορ. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

17:00 Basket League: Γυμναστικός Λάρισας Φάρος - Παναθηναϊκός

ΕΡΤ2

21.00 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, 

Cosmote TV

10.00 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.10 16:30)

11.00 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.10 17:00)

13.00 Βιγιαρεάλ-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Πιστόια-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Μέλσουνγκεν-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Κιέβο-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Κολονία-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Έβερτον-Άρσεναλ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Τορίνο-Ρόμα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Μίλαν-Τζένοα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπενεβέντο-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 ΑTP 250 Antwerp Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Ολυμπιακός-Τρίκαλα BC Aries, Stoiximan.gr Basket League, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Τότεναμ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λεγανές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Άβες-Μπενφίκα, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, Τελικός REC COSMOTE SPORT6HD (22.10 16:00)

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Λάτσιο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 NASCAR Cup Series, Kansas Hollywood Casino 400 LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Brooklyn Nets-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Αταλάντα-Μπολόνια, Serie A TIM, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (22.10 16:00)

02.00 Oklahoma City Thunder-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

 

12:00 TABLE TENNIS: Men's World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Φέγενορντ – Αγιαξ (Novasports3HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος (Novasports2HD)

16:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Τελικός (Νοvasports4HD)

16:30 TABLE TENNIS: Men's World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη (Novasports2HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Πλατανιάς – ΑΕΛ (Novasports2HD)

17:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

18:00 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Oλυμπιακός - ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports2HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

03:30 NFL, Patriots - Falcons (FOX Sports HD) 

Best of internet