Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
ΣΚΑΙ
21.45 Κύπρος-Ελλάδα, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος
ΕΡΤ1
19.00 Basket League: ΠΑΟΚ - Προμηθέας
ΕΡΤ2
20:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυμναστικής - Μόντρεαλ
23:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυμναστικής - Μόντρεαλ
Cosmote TV
08.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.30 ATP 500 China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Φενερμπαχτσέ-Μπανβίτ, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 WRC Ισπανία, SS10 El Montmell 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 ATP 500 China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 AEK - Τρίκαλα BC Aries, Stoiximan.gr Basket League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Βοσνία-Βέλγιο, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Σουηδία-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Γιβραλτάρ-Εσθονία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Νήσοι Φερόε-Λετονία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Εκπομπή "European Qualifiers Pregame Κύπρος-Ελλάδα" LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κύπρος-Ελλάδα, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Βουλγαρία-Γαλλία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Λευκορωσία-Ολλανδία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Τορίνο-Σάσαρι, Lega Basket Serie A, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Ελβετία-Ουγγαρία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ανδόρα-Πορτογαλία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.45 Εκπομπή "European Qualifiers" LIVE COSMOTE SPORT1HD
06.00 Εκπομπή "GRAND PRIX" COSMOTE SPORT5HD
07.45 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
Novasports
14:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport2)
14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Germany - Costa Rica (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 CYCLING: Tour of Lombardy, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football, Oklahoma Sooners - Iowa State Cyclones (FOX Sports HD)
20:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
00:30 MLB, Red Sox - Astros (FOX Sports HD)