Τζήλος στο Ξάνθη - Ολυμπιακός, Κοτσάνης στο ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Τζήλος στο Ξάνθη - Ολυμπιακός, Κοτσάνης στο ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Τζήλος στο Ξάνθη - Ολυμπιακός, Κοτσάνης στο ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Ο Αθανάσιος Τζήλος θα διευθύνει το παιχνίδι της Ξάνθης με τον Ολυμπιακό την Κυριακή (09/12) και ο Αριστομένης Κουτσιαύτης αυτή του Ατρόμητου με τον Άρη την ίδια μέρα. Σκουλάς στο ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, Κοτσάνης στην Τούμπα για το ΠΑΟΚ-ΑΕΛ.

0% Γκανιότα* & Συναρπαστικά Ειδικά Στοιχήματα στη Novibet * Αφορά την επιλογή «Νικητής Αγώνα» σε επιλεγμένα παιχνίδια πριν την έναρξη''.

Η ΚΕΔ γνωστοποίησε τους ορισμούς των διαιτητών των αναμετρήσεων της 13ης αγωνιστικής της Super League, στέλνοντας τον Τζήλο στην Ξάνθη για το παιχνίδι με τους Πειραιώτες, τον Σκουλά στην Κρήτη για το ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, τον Κουτσιαύτη στο Περιστέρι για το Ατρόμητος-Άρης και τον Κοτσάνη για το ΠΑΟΚ-ΑΕΛ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

17:15 Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου), Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

19:30 ΑΕΚ-Λαμία

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

15:30 Ξάνθη-Ολυμπιακός 

Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής), Δημήτριος Γκίκας (Λάρισας)

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

17:15 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

19:00 Ατρόμητος-Άρης

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ψαρής (Ζακύνθου), Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας-Λευκάδας), Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)

4ος:  Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

19:00 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου), Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

19:30 Πανιώνιος-Λεβαδειακός 

Διαιτητής: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών), Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Best of internet