ΠΑΟΚ: Το 8ο Τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης»

ΠΑΟΚ: Το 8ο Τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης»

Μια ακαδημία από το Ισραήλ, που φέρει το όνομά «Millya ΠΑΟΚ», συμμετέχει στο 8ο τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης», που διοργανώνεται και φέτος, στη Θεσσαλονίκη. 

ΠΑΟΚ: Το 8ο Τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης»

Παραδοσιακά, κοντά στο Πάσχα, διεξάγεται και φέτος το τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης». Το τουρνουά που διοργανώνουν  για όγδοη συνεχή χρονιά τα Τμήματα Υποδομής της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα ξεκινήσει στις 23 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί στις 25 Απριλίου, Μεγάλη Δευτέρα, στις εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας.

Αφορά τέσσερις ηλικιακές κατηγορίες (projunior, junior, προπαιδικό και παιδικό), ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι φέτος στην Θεσσαλονίκη θα βρεθεί και η εκ του Ισράηλ ορμώμενη ακαδημία Millya ΠΑΟΚ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PROJUNIOR

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (07’)

ΠΑΣ Φλώρινας

Μικρασιατικός

ΑΕ Διδυμοτείχου

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (08’)

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Fair Play

Ολυμπιάς Καρουσάδων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR 

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (05’-06’)

Λαμία FC

Fair Play

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νέστος

Κοίλα Κοζάνης

Β’  όμιλος

ΠΑΟΚ (06’)

Κρόνος Καστοριάς

Λευκή Ξάνθης

Απόλλων Λάρισας

Πρωταθλητές Πεύκων

Μικρασιατικός

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (03’)

Δόξα Δράμας

Λαμία FC

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Λευκή Ξάνθης

Απόλλων Λάρισας

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (04’)

Μ. Αλέξανδρος Δράμας

Millya ΠΑΟΚ

Κοίλα Κοζάνης

Fair Play

Μικρασιατικός

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α΄όμιλος

ΠΑΟΚ (02’)

Millya ΠΑΟΚ

Λαμία FC

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Λευκή Ξάνθης

Κοίλα Κοζάνης

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (02’)

Millya ΠΑΟΚ

Κρόνος Καστοριάς

Αγία Παρασκευή Βόλου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Νίκη Χριστού

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του τριημέρου.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PROJUNIOR

 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (07’) – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο β: 12.00 Μικρασιατικός – ΑΕ Διδυμοτείχου

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (07’) – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 18.00 ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΕ Διδυμοτείχου

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (07’) – ΑΕ Διδυμοτείχου

Γήπεδο β: 12.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Μικρασιατικός

Γήπεδο α (1): 17.00 3ος (Α’) – 4ος (Β’)

Γήπεδο β (2): 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α (3): 18.00 1ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο β (4): 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β)

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο β: 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

Γήπεδο α: 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο β: 12.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο α: 12.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (08’) – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο β: 12.00 Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (08’) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πρωταθλητές Πεύκων

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (08’) – Πρωταθλητές Πεύκων

Γήπεδο β: 12.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο α (1): 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο β (2): 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α (3): 18.00 1ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο β (4): 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β)

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο β: 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

Γήπεδο α: 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο β: 12.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο α: 12.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Διαβάστε εδώ το αναλυτικό πρόγραμμα του τουρνουά

Πηγή: paokfc.gr

Best of internet