Τσάτσιτς: «Τελείωσε στο πρώτο 20λεπτο»

Ο Άντε Τσάτσιτς τόνισε ότι το ματς στην Τούμπα τελείωσε στα πρώτα 20 λεπτά, όταν ο ΠΑΟΚ πέτυχε τρία γρήγορα γκολ για να... καθαρίσει από νωρίς την πρόκριση.

Από νωρίς... καθάρισε την πρόκριση ο ΠΑΟΚ, με τον Άντε Τσάτσιτς να παραδέχεται, στις δηλώσεις του στην κάμερα της Nova, πως το ματς τελείωσε στο πρώτο 20λεπτο, στο οποίο έγινε το 3-0. Ο τεχνικός της Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ δήλωσε χαρούμενος που η ομάδα του κέρδισε έστω σ' ένα παιχνίδι.

«Το παιχνίδι τελείωσε στα πρώτα 20 λεπτά, όταν ο ΠΑΟΚ πέτυχε τα γρήγορα γκολ. Ξέραμε από την αρχή ότι ο ΠΑΟΚ είναι το φαβορί και αυτό φάνηκε στον αγωνιστικό χώρο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι γιατί κερδίσαμε τουλάχιστον σ' ένα παιχνίδι τον ΠΑΟΚ και πλέον στρεφόμαστε στην κροατική λίγκα», είπε ο προπονητής των Κροατών.