Γιαννούλης: Έκανε πέναλτι στις καθυστερήσεις κι έκοψε βαθμούς για τη Νόριτς (vid)

Νίκος Κικίδης

Άτυχη στιγμή για τον Δημήτρη Γιαννούλη, ο οποίος υπέπεσε σε (αμφιλεγόμενο) πέναλτι στις καθυστερήσεις του αγώνα της Νόριτς κι επέτρεψε στη Σαουθάμπτον να ισοφαρίσει σε 4-4!

Σε αρνητικό πρωταγωνιστή εξελίχθηκε ο Δημήτρης Γιαννούλης στο τελευταίο ματς της Νόριτς!

Στις καθυστερήσεις του αγώνα απέναντι στη Σαουθάμπτον, ο Έλληνας αμυντικός έκανε απρόσεκτο μαρκάρισμα μέσα στην περιοχή που οδήγησε τον διαιτητή να δείξει την άσπρη βούλα, σε μια απόφαση πάντως που προκάλεσε αντιδράσεις από την πλευρά των γηπεδούχων.

Παρά τα παράπονα ωστόσο το πέναλτι εκτελέστηκε κανονικά, με τον Άρμστρονγκ να ισοφαρίζει στο τελικό 4-4 και να χαρίζει τον βαθμό της ισοπαλίας στους Αγίους.