TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • COPA DEL REY
  • FA CUP
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    ΟΡΛAΝΤΟ ΜAΤΖΙΚ 109

    vs

    ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘAΝΤΕΡ 111

  • LIVE

    ΤΟΡΟΝΤΟ ΡAΠΤΟΡΣ 84

    vs

    ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ 81

  • LIVE

    ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ 105

    vs

    ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ 85

  • LIVE

    ΑΤΛAΝΤΑ ΧΟΚΣ 55

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΚΛΙΠΕΡΣ 65

  • LIVE

    ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ 60

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ 67

  • LIVE

    ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ 87

    vs

    ΜΕΜΦΙΣ ΓΚΡΙΖΛΙΣ 54

  • LIVE

    ΜΑΙAΜΙ ΧΙΤ 75

    vs

    ΟΥAΣΙΝΓΚΤΟΝ ΓΟΥΙΖΑΡΝΤΣ 69

  • LIVE

    ΣΙΚAΓΟ ΜΠΟΥΛΣ 59

    vs

    ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ 51

  • LIVE

    ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ 60

    vs

    ΝΤΕΝΒΕΡ ΝAΓΚΕΤΣ 43

  • ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣ -

    vs

    ΙΝΤΙAΝΑ ΠΕΙΣΕΡΣ -

  • ΝΙΟΥ ΟΡΛΙΝΣ ΠΕΛΙΚΑΝΣ -

    vs

    ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ -

  • ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΙΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ -

    vs

    ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ -

  • LIVE

    ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ 0

    vs

    DESAMPARADOS 1

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Οι αντίπαλοι των ελληνικών ομάδων στο BCL! (vid)

ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ

Οι αντίπαλοι των ελληνικών ομάδων στο BCL! (vid)

Οι αντίπαλοι των ελληνικών ομάδων στο BCL! (vid)

Η κλήρωση του Basketball Champions League ολοκληρώθηκε. Δείτε τους αντιπάλους των ελληνικών ομάδων.

Daily Predictor* με έπαθλο* €125.000 μετρητά* σε όλη τη διάρκεια του Μουντιάλ! (21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις)

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του BCL 2018-19 στη Γενεύη.

ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, Προμηθέας και Άρης έμαθαν τους αντιπάλους τους, με την ομάδα της Θεσσαλονίκης να αρχίζει τις υποχρεώσεις της από τον α' προκριματικό γύρο.

Αναλυτικά:

1ος Προκριματικός Γύρος

1. Λέστερ (Μ. Βρετανία)-Μπάκεν Μπέαρς (Δανία)
2. Φριμπούρ (Ελβετία)-Άβτοντορ (Ρωσία)
3. ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος)-Άντβερπ (Βέλγιο)
4. Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Άρης (Ελλάδα)
5. Νόρκοπινγκ Ντόλφινς (Σουηδία)-Εστουδιάντες (Ισπανία)
6. Κάρχου (Φινλανδία)-Οραντέα (Ρουμανία)

7. Καντού (Ιταλία)-Ζολνόκι (Ουγγαρία)
8. Χάποελ Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Σαρλερουά (Βέλγιο)
9. Σιαουλιάι (Λιθουανία)-Λουκόιλ (Βουλγαρία)
10. Τορούν (Πολωνία)-Τσμόκι Μινσκ (Λευκορωσία)
11. Πόρτο (Πορτογαλία)-Νίζνι (Ρωσία)
12. Πρίστινα (Κόσοβο)-Γκρόνιγκεν (Ολλανδία)

Τα παιχνίδια θα γίνουν στις 20 και 22 Σεπτεμβρίου

2ος προκριματικός γύρος

Νικητής 7-Νικητής 3
Νικητής10-Νικητής 5
Νικητής 9-Νικητής 6
Νικητής 8-Νικητής 1
Νικητής 11-Νικητής 4
Νικητής 12-Νικητής 2

Τα ματς θα γίνουν στις 25 και 28 Σεπτεμβρίου

3ος προκριματικός γύρος

Πρίστινα/Γκρόνιγκεν/Φριμπούρ/Άβτοντορ- Σακάρια
Σιαουλιάι/Λουκόιλ/Κάρχου/Οραντέα-Ναντέρ
Χάποελ Τελ Αβίβ/Σαρλερουά/Λέστερ/Μπάκεν Μπέαρς-Μούρθια
Καντού/Ζολνόκι/ΑΕΚ Λάρνακας/Άντβερπ-Λιετκαμπέλις
Πόρτο/Νίζνι/Τιφλίδα/Άρης-Παντουρμπίτσε
Τόρουν/Μινσκ/Ντόλφινς/Εστουδιάντες-Μπαϊρόιτ

Οι αγώνες θα γίνουν στις 1 και 4 Οκτωβρίου

Regular Season

Α' Όμιλος

Λούντβιγκσμπουργκ
Μπάνβιτ
Αβελίνο
Βέντσπιλς
Λε Μαν
Άνβιλ
Νικητής 21
Νικητής 23

Β' Όμιλος

Βενέτσια
ΠΑΟΚ
Τενερίφη
Όπαβα
Χάποελ Χολόν
Βόννη
Νικητής 19
Νικητής 20

Γ' Όμιλος

Μπάμπεργκ
Νίμπουρκ
ΑΕΚ
Ντιζόν
Χάποελ Ιερουσαλήμ
Φουενλαμπράδα
Εσκισεχίρ
Νικητής 22

Δ' Όμιλος

Νεπτούνας
Μπεσίκτας
Στρασμπούρ
Βίρτους Μπολόνια
Ολίμπια Λιουμπλιάνας
Προμηθέας
Οστάνδη
Νικητής 24

Η φάση των ομίλων θα αρχίσει στις 9 Οκτωβρίου.

Best of internet