Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αγώνες του Κυπέλλου ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα. 

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Cosmote TV

16.00 Ατρόμητος Αθηνών 1923-ΑΟ Κασσιόπη, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Πλατανιάς ΑΟ-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.15 ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός ΑΠΟ, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.15 Παναχαϊκή ΓΕ-ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.30 Εκπομπή "Pregame" Ολυμπιακός-Ντούσαν Ίβκοβιτς Stars LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μπενεβέντο-Ρόμα, Serie A TIM, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Κολονία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Ολυμπιακός-Ντούσαν Ίβκοβιτς Stars, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 ΑΕΚ-Λαμία 1964, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΕΛ, Κύπελλο Ελλάδας, 2η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Αμβούργο-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Λάτσιο-Νάπολι, Serie A TIM, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Μίλαν-Σπαλ, Serie A TIM, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Εκπομπή "Postgame" Ολυμπιακός-Ντούσαν Ίβκοβιτς Stars LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Novasports

09:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport2)

15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Μετς/Γαλλίας (Novasports4HD)

20:00 MLB, Yankees - Twins (FOX Sports HD)

21:45 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος Τσέλσι – Νότινγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)

21:45 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος Αρσεναλ – Ντονκάστερ (Novasports5HD)

22:00 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος Mάντσεστερ Γιουν. – Μπέρτον (Novasports1HD)

22:00 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος Γ.Μπρόμιτς – Μάντσεστερ Σίτι (Novasports3HD)

02:00 MLB, Rays - Cubs (FOX Sports HD) 

Best of internet