Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

O αγώνας της ΑΕΚ στην Κροατία με τη Ριέκα, ξεχωρίζει στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Ανταγωνιστικές αποδόσεις στο Ριέκα – ΑΕΚ με 0% Γκανιότα*. *Το 0% γκανιότα αφορά την επιλογή ''Νικητής αγώνα'' πριν την έναρξη σε επιλεγμένα παιχνίδια. (21+) 

EΡΤ2

Eurobasket 2017-Ημιτελικός: Ισπανία - Σλοβενία

Cosmote TV

13.30 Ρουμανία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League, Αγώνας Μπαράζ, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Ριέκα-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Αούστρια Βιέννης-Μίλαν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Αταλάντα-Έβερτον, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Χόφενχαϊμ-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Απόλλων Λεμεσού-Λιόν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Βιγιαρεάλ-Αστάνα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Ντινάμο Κιέβου-Σκεντέρμπεου, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.05 Άρσεναλ-Κολονία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Χέρτα Βερολίνου-Μπιλμπάο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Φίτεσε-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 11ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.05 Μαρσέιγ-Κόνιασπορ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.05 Γκιμαράες-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.05 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Ερυθρός Αστέρας-Μπάτε Μπορίσοφ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

05.00 Los Angeles Sparks-Phoenix Mercury, WNBA Playoffs, Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

17:45 CYCLING: Italian Cup, Italy (Eurosport2)

17:50 WAFU Cup of Nations 2017 (FOX Sports HD)

20:30 MLB, Cardinals - Reds (FOX Sports HD)

03:30 NFL, Bengals - Texans (FOX Sports HD)

Best of internet