Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
Οι live μεταδόσεις της ημέρας:
EΡΤ2
21.15 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
ΕΡΤ3
19:00 Basket Champions League Final Four: Μπάνβιτ - Μονακό
22:00 Basket Champions League Final Four: Tενερίφη - Βενέτσια
Cosmote TV
10.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Λεβερκούζεν-Σάλκε, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Αταλάντα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga Santander, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 Chicago Bulls-Boston Celtics, NBA Playoffs, First Round, Game 6 LIVE COSMOTE SPORT4HD
Novasports
12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 NRL, Eels - Cowboys (FOX Sports HD)
15:00 FUTSAL: UEFA Futsal Cup Finals, Spain (Eurosport2)
16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 CYCLING: Tour of Romandy (Eurosport2)
17:00 Πρωτάθλημα Βόλεϊ Α1 Γυναικών 3ος Τελικός (Novasports1HD)
18:00 Πόλο Γυναικών LEN Euro League Final Four/A’ Hμιτελικός Κίνεφ Κίρισι – Λα Σιρένα Ματάρο (Novasports4HD)
18:45 CYCLING: Tour of Yorkshire (Eurosport2)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2ος τελικός ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (Novasports5HD)
19:00 Βasketball Champions League Final Four A’ Ημιτελικός Banvit – Monaco (Νοvasports3HD)
19:30 Eυρωλίγκα Play Offs 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports4HD)
19:30 Final Four Len Euro League πόλο Γυναικών, Β’ ημιτελικός Σαμπαντέλ – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα Play Offs 4oς αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 35η αγωνιστική Ανζέ - Λιόν (Novasports4HD)
22:00 Basketball Champions League Final Four B’ Hμιτελικός Τenerife – Venezia (Νοvasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σετούμπαλ – Γκιμαράες (Novasports1HD)
22:30 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
24:00 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
03:00 NHL Playoff Game, St Louis Blues – Nashville Predators Game 2 (FOX Sports HD)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.