TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • TENNIS
  • ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ -

    vs

    ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ -

  • ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

    vs

    ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

  • ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

    vs

    ΜΙΛAΝΟ -

  • ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

  • LIVE

    ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ 59

    vs

    ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ 56

  • LIVE

    ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ 43

    vs

    ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ 53

  • LIVE

    ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ 19

    vs

    ΝΤAΛΑΣ ΜAΒΕΡΙΚΣ 20

  • ΝΤΕΝΒΕΡ ΝAΓΚΕΤΣ -

    vs

    ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΜΠΛΕΙΖΕΡΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Πλήρης δράση στους δύο ομίλους της Α1 γυναικών στο πόλο

Πλήρης δράση στους δύο ομίλους της Α1 γυναικών στο πόλο

Πλήρης δράση στους δύο ομίλους της Α1 γυναικών στο πόλο

Με 4 παιχνίδια στους δύο Ομίλους, συνεχίζεται το Σάββατο (16/11) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α' Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών.

Α' ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

*Εθνικό Πειραιά 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Σπύρος Αχλαδιώτης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Λαιμός, ΝΟΒ 16.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ανέστης Κωνσταντινίδης, Γιώργος Κραβαρίτης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

Ρεπό: ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες            Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Βαθμ.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6    6      0    0     114-33 18

2.ΝΟ ΒΟΥΛ /ΝΗΣ 5  3      0    2      72-51  9

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6  3      0    3     57-70  9

4.ΕΘΝΙΚΟΣ       5     2      0    3     38-53 6

5.ΝΟ Ρεθύμνου 6     0       0    6    35-109 0

Επόμενη αγωνιστική (23/11): Εθνικός – ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Ρεθύμνου

ΣΚΟΡΕΡ

17 Ασημάκη (Ολυμπιακός), 14 Ζοφώλη Β. (ΝΟ Ρεθύμνου), Μαμόγλου (ΑΝΟ Γλυφάδας), 13 Κοντογιάννη (ΑΝΟ Γλυφάδας), 12 Ξενάκη (ΝΟ Βουλιαγμένης)

Β' ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Ποσποτίκης, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*”Αντώνης Πεπανός” 19.00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Ανδρέας Κατσώνης, Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες            Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Βαθμ.

1.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 4    4      0    0      52-34 12

2.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   4    2      1    1      33-33 7

3.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    4    1      2    1     42-47 2

4.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ    4    0      1    3      28-41 1

Επόμενη αγωνιστική (7/12): ΝΕ Πατρών – Πανιώνιος, Νηρέας Χαλανδρίου – ΝΟ Λάρισας

ΣΚΟΡΕΡ

19 Τριχά (Νηρέας Χαλανδρίου), 14 Σολανάκη (Πανιώνιος), 12 Μπιτσάκου (ΝΕ Πατρών), 10 Καρυπίδου Μελ. (ΝΕ Πατρών), Κούβδου Νικ. (Πανιώνιος)

Best of internet