TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • STOIXIMAN.GR GREEK BASKET LEAGUE
  • NBA
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY MEN
  • TENNIS
  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ -

  • LIVE

    ΟΥAΣΙΝΓΚΤΟΝ ΓΟΥΙΖΑΡΝΤΣ 86

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΚΛΙΠΕΡΣ 92

  • LIVE

    ΜΑΙAΜΙ ΧΙΤ 74

    vs

    ΣΙΚAΓΟ ΜΠΟΥΛΣ 73

  • LIVE

    ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ 88

    vs

    ΤΟΡΟΝΤΟ ΡAΠΤΟΡΣ 68

  • LIVE

    ΝΤAΛΑΣ ΜAΒΕΡΙΚΣ 38

    vs

    ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ 51

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣAΡΛΟΤ ΧΟΡΝΕΤΣ 107

    vs

    ΑΤΛAΝΤΑ ΧΟΚΣ 122

  • ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΜΠΛΕΙΖΕΡΣ -

    vs

    ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘAΝΤΕΡ -

  • ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ -

    vs

    ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ -

  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -

  • LIVE

    ΦΑΝΚΟΥΤ ΤΟΜΑΣ 0

    vs

    ΣΑΒΙΛ ΛΟΥΚ 2

  • LIVE

    ΣΚΟΥΛΚΕΙΤ ΤΡΙΣΤΑΝ 1

    vs

    ΧAΡΙΣ ΑΝΤΡΕΒ 1

  • LIVE

    ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ 1

    vs

    ΜΟΤ ΜΠΛΕΙΚ 1

  • LIVE

    PARNABY/TOMIC 1

    vs

    D SILVA/TJANDRAMULIA 1

  • JOHN PATRICK SMITH -

    vs

    ΓΟΥAΛΚΙΝ ΜΠΡAΝΤΟΝ -

  • FOURLIS/RODIONOVA -

    vs

    GIBSON/POULOS -

  • ΓΚΡΙΛΣ ΤΖAΚΟΜΠ -

    vs

    ΒΟΥΚΙΤΣ ΑΛΕΚΣAΝΤΑΡ -

  • ΜΠAΝΕΣ ΜΑΒΕΡΙΚ -

    vs

    ΧΙΤΖΙΚAΤΑ ΡΙΝΚΙ -

  • MYERS/WOOLCOCK -

    vs

    BOZOVIC/MARSHALL -

  • ΠΟΥΤΕΡΓΚΙΛ ΚAΛΟΥΜ -

    vs

    ΜΠΟΥΡΧΙΕΡ, ΧAΡΙ -

  • ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ -

    vs

    ΣΒΙΝΙ ΝΤΕΙΝ -

  • ASHLEY/BOZICEVIC -

    vs

    AIAVA/CABRERA -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Ξεχωρίζει το Υδραϊκός-Ολυμπιακός στην 4η αγωνιστική

Ξεχωρίζει το Υδραϊκός-Ολυμπιακός στην 4η αγωνιστική

Ξεχωρίζει το Υδραϊκός-Ολυμπιακός στην 4η αγωνιστική

Με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται την Τετάρτη (23/10) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

*Ποσειδώνιο 15.30 ΠΑΟΚ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Νίκος Μπουδραμής, Κώστας Κυράνης)

Παρατηρητής: Νίκος Αργυρός

*Δημοτικό Παλαιού Φαλήρου 16.00 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΟ ΧΙΟΥ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Λαιμός, ΝΟΒ 18.30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Ανέστης Κωνσταντινίδης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Εθνικό Πειραιά 19.30 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Δημοτικό Αλίμου 20.00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Μιχάλης Μπιράκης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

*Δημοτικό Γουδή 21.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Ανδρέας Κατσώνης, Νίκος Μαρινάκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Ομάδες Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Βαθμ.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 3 0 0 59-17 9

2.ΥΔΡΑΪΚΟΣ 3 3 0 0 37-24 9

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 3 3 0 0 34-23 9

4.ΝΟ ΒΟΥΛ/ΝΗΣ 3 2 0 1 32-22 6

-.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ3 2 0 1 30-28 6

6.ΠΑΟΚ 3 1 0 2 29-26 3

.............................................................................................................

-.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 1 0 2 29-30 3

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 1 0 2 22-29 3

..............................................................................................................

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 3 1 0 2 30-39 3

-.ΝΟ ΧΙΟΥ 3 1 0 2 20-41 3

11.ΕΘΝΙΚΟΣ 3 0 0 3 17-36 0

12.ΠΑΝΑΘ/ΚΟΣ 3 0 0 3 23-47 0

Επόμενη αγωνιστική (26/10): ΝΟ Χίου – Απόλλων Σμύρνης, ΝΟ Χανίων – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, Πανιώνιος – Υδραϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας – Εθνικός, Παναθηναϊκός – ΝΟ Βουλιαγμένης

ΣΚΟΡΕΡ

14 Μοσκόφ (Απόλλων), 9 Γκιουβέτσης (ΝΟ Βουλιαγμένης), Τρούλος (ΑΟ Παλαιού Φαλήρου), 8 Βουλγαράκης (ΝΟ Χανίων), Μπάσιτς (ΝΟ Βουλιαγμένης)

 

 

 

Best of internet