ΝΟ Χανίων - ΝΟ Βουλιαγμένης 5-11

Αργυρώ Γιαννουδάκη

Τα νεοφώτιστα Χανιά υπέστησαν τη δεύτερη ήττα τους στο πρωτάθλημα σε ισάριθμους αγώνες, αυτή τη φορά εντός έδρας από τη Βουλιαγμένη με 11-5.

Το ματς ήταν αμφίρροπο το πρώτο ημίχρονο, αφού στη συνέχεια η Βουλιαγμένη πάτησε ...γκάζι με την ομάδα του Ηλία Μαχαίρα να αδυνατεί να ακολουθήσει.

PREMIER LEAGUE 200+ ειδικά στοιχήματα (21+)

Το 5-0 του τρίτου οκταλέπτου ήταν παραπάνω από αρκετό για να κρίνει το ματς, αφού τα Χανιά δεν κατάφεραν να καλύψουν τη διαφορά στην τελευταία περίοδο.

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5-11

Οκτάλεπτα: 0-1, 2-3, 0-5, 3-2.

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Ηλίας Μαχαίρας): Πολωγιώργης, Φλώρος Ανδ. 1, Πολύζος 1, Παπαδόπουλος Τρ., Αγιοργούσης, Μπατάκης, Βουλγαράκης 2, Χαριτάκης 1, Μπαριωτάκης, Κατσουλάκης, Αποστολάκης, Μαζοκοπάκης, Μητράκης, Τσιστράκης, Παπαμανωλιουδάκης.

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Κώστας Λούδης): Κουρούβανης, Κοπελιάδης, Σαρτζετάκης 2, Βάσιτς 2, Χρυσοσπάθης 1, Γούβης, Αφρουδάκης 2, Καπετανάκης, Ποντικέας 2, Καπότσης, Γκιουβέτσης 1, Σολανάκης 1, Ζερδεβάς.

Διαιτητές: Δαμιανάκης, Πολυχρονόπουλος

Αλυτάρχης: Νίκος Βλαζάκης