Νικητής ο Σταματόγιαννης στη σφαίρα στα «Δήλεια 2016»

Με μεγάλη επιτυχία έγιναν για 6η χρονιά οι αγώνες στίβου "Δήλεια", στο στάδιο Κόρφου στη Μύκονο, με τον Μιχάλη Σταματόγιαννη να κατακτά την πρώτη θέση στη σφαίρα.

Νικητής ο Σταματόγιαννης στη σφαίρα στα «Δήλεια 2016»
Στη διοργάνωση συμμετείχαν περισσότεροι από 400 αθλητές και αθλήτριες από περίπου 20 από την Αττική, την Θήβα, τη Χαλκίδα και το Ηράκλειο της Κρήτης και τις Κυκλάδες. 
 
Στο πρόγραμμα των αγώνων υπήρχε και φέτος ο αγώνας σφαιροβολίας με τον καθένα από τους αθλητές να εκτελεί βολές με πέντε διαφορετικά όργανα (5κ., 6κ., 6κ., 7.260 κ. και 8κ. σφαίρα).
 
Νικητής αναδείχθηκε ο Μιχάλης Σταματόγιαννης, που είχε συνολικά 77,09 μ. στο σύνολο των προσπαθειών. Δεύτερος με 66,98 μ. ήταν ο Παναγιώτης Ακτύπης και τρίτος ο Παναγιώτης Μπουζιάνης με 66,98 μέτρα.
 
Τα αποτελέσματα
 

 

 

 

 

 

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΕΥΒΟΪΚΟΣ

10¨10

 

2

ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ

2003

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10¨66

 

3

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

11¨45

 

4

ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

11¨55

 

5

ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

11¨87

 

 

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ'

ΠΠΒ'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

ΟΦΗ

9¨40

 

2

ΓΚΟΡΝΤΑΣΙ ΜΑΡΚΟΣ 

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

10¨01

 

3

ΠΑΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

10¨53

 

4

ΜΠΙΛΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

10¨96

 

5

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

12¨68

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

11,06

 

2

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

2003

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10,69

 

3

ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9,2

 

4

ΧΙΚΑ ΦΑΜΠΙΑΝ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9,71

 

5

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8,58

 

6

ΒΙΔΑΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ

2003

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8,41

 

7

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7,98

 

8

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2003

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

6,47

 

9

ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2003

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5,26

 

10

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,71

 

11

ΛΑΜΠΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4,26

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

4,06

 

2

ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2005

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

4,00

 

3

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,80

 

4

ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

3,62

 

5

ΣΑΡΚΑ ΣΑΒΒΙΝΑ

2005

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,54

 

6

ΒΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3,40

 

7

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ

2005

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

3,37

 

8

ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΑΘΗΝΑ

2005

ΚΕΑ

3,37

 

9

ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,30

 

10

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,15

 

11

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΝΑ

2008

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3,00

 

12

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3,00

 

13

ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

2,76

 

14

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2,63

 

15

ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2,60

 

16

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

2,44

 

17

ΤΣΙΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2,43

 

 

60μ ΠΚΒ"

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

2003

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ

8'30

 

2

ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΙΑ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8'42

 

3

ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8'57

 

4

ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 

2003

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

8'61

 

5

ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'69

 

6

ΤΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'84

 

7

ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'93

 

8

ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'95

 

9

ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'98

 

10

ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9'04

 

11

ΠΛΕΥΡΗ ΜΑΙΡΗ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

9'06

 

12

ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΣΗ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9'08

 

13

ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9'25

 

14

ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2004

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

9'28

 

15

ΝΟΝΗ ΑΝΝΑ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

9'32

 

16

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9'44

 

17

ΛΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

9'51

 

18

ΝΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

 

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

9'54

 

19

ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

9'59

 

20

ΚΡΙΤΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ

2004

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

9'70

 

21

ΧΑΒΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 

2003

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

9'81

 

22

ΔΡΑΓΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

9'89

 

23

ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΛΕΝΑ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9'90

 

24

ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΥΣΑ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'00

 

25

ΚΑΡΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10'05

 

26

ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΜΑΙΡΗ 

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

10'09

 

27

ΚΟΡΡΕ ΣΟΦΙΑ

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10'48

 

28

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

10'50

 

29

ΧΑΡΩΝΗ ΑΝΘΗ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10'51

 

30

ΜΠΟΤΣΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

 

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10'69

 

31

ΛΑΡΕΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

 

ΚΥΘΝΟΣ

10'85

 

32

ΦΛΩΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'86

 

33

ΧΑΡΣΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'99

 

 

ΧΑΣΑΝΑΪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

10'99

 

 

ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΠΙΔΑ

 

ΚΥΘΝΟΣ

10'99

 

34

ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

11'19

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4,25

 

2

ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2006

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,82

 

3

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2006

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3,80

 

4

ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,68

 

5

ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

2006

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,36

 

6

ΚΑΨΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,10

 

7

ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,03

 

8

ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΠΡΑΣ

2008

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,03

 

 

ΥΨΟΣ ΠΚΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

1,45

 

2

ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1,40

 

3

ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

1,35

 

4

ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΕΛΕΝΗ

2003

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

1,30

 

5

ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1,25

 

6

ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ

2004

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

1,20

 

7

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

2003

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

1,20

 

8

ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

1,10

 

 

60μ ΠΠΒ"

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2003

ΟΦΗ

7'66

 

2

ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

2003

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

7'89

 

3

ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7'89

 

4

ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'19

 

5

ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8'26

 

6

ΟΥΓΚΕΤΖΕ ΑΓΓΕΛΟΣ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8'27

 

7

ΜΠΟΝ ΝΙΚΟΣ 

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'28

 

8

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8'54

 

9

ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

8'65

 

10

ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'72

 

11

ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9'07

 

12

ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9'25

 

13

ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

2004

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

9'49

 

14

ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

9'52

 

15

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9'56

 

16

ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9'70

 

17

ΓΚΟΥΒΑΚΗΣ ΒΕΡΓΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'16

 

18

ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'75

 

 

300μ ΠΠΒ"

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΒΑΪΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

49'95

 

2

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

53'36

 

3

ΜΠΟΤΣΙ ΜΑΡΚΟ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

61'25

 

4

ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

65'45

 

5

ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

68'24

 

 

300μ ΠΚΒ"

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

47'06

 

2

ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΟΦΗ

48'82

 

3

ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΝΑ

2003

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

51'61

 

4

ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

52'50

 

5

ΣΚΑΡΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

54'77

 

6

ΞΕΝΑΚΗ ΓΙΩΤΑ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

56'20

 

7

ΜΠΟΜΠΑΪ ΕΛΕΑΝΝΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

56'98

 

8

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

60'15

 

9

ΑΝΤΕΜΗ ΕΛΝΤΑ

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

61'36

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

14,77

 

2

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΝΟΥΗΛ

 

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12,38

 

3

ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2002

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

11,45

 

4

ΝΑΟΥΜΕΝΓΚΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10,98

 

5

ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

2002

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

10,12

 

6

ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2001

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

9,5

 

7

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2001

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

9,19

 

8

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

7,33

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4,81

 

2

ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,54

 

3

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4,37

 

4

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

2004

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2,84

 

 

300μ ΠΚΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

49'00

 

2

ΚΑΚΑΒΑ ΑΔΑΜΑΝΑΤΙΑ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

49'27

 

3

ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2002

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

50'05

 

4

ΓΚΑΡΗ ΒΑΝΑ

2001

ΑΙΓΙΝΑΣ

50'98

 

5

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

51'38

 

6

ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

51'54

 

7

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

52'17

 

8

ΕΒΜΠΟΥΟΜΑΝ ΒΑΝΕΣΑ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

53'20

 

9

ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

54'06

 

10

ΦΕΝΤΖΙΑΝ ΦΟΙΒΗ 

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

54'07

 

11

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 

2002

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

55'17

 

12

ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΕΦΗ 

2001

ΑΙΓΙΝΑΣ

57'31

 

 

ΥΨΟΣ ΠΠΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΘΕΜΗΣ

2003

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

1,50

 

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

1,45

 

3

ΜΠΟΒΑΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

1,30

 

4

ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1,25

 

5

ΜΙΛΟ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1,25

 

 

600μ ΠΚ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:01.57

 

2

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2:10.98

 

3

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

2:13.12

 

4

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2005

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2:18.72

 

5

ΚΑΝΙΟΥ ΜΥΡΤΩ

2005

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:20.12

 

6

ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:23.38

 

7

ΛΕΓΑΚΗ ΕΛΛΗ

2007

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:24.81

 

8

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΕΙΡΗΑΝΝΑ

2005

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2:26.18

 

9

ΣΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

2:32.62

 

10

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

2007

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:34.41

 

11

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2:46.91

 

12

ΒΙΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2007

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

2:48.42

 

 

50μ ΠΠ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7'74

 

2

ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

7'78

 

3

ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

2007

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7'83

 

4

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΑΛ

2006

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

7'85

 

5

ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7'89

 

6

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2006

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

7'91

 

7

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2006

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'01

 

8

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

8'11

 

9

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'28

 

10

ΣΙΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'29

 

11

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

2006

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'37

 

12

ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

2005

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'40

 

13

ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

2005

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'42

 

14

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'47

 

15

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

2007

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'61

 

16

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8'79

 

17

ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2005

ΑΙΓΙΝΑΣ

8'88

 

18

ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΛΚΗΣ

2007

ΑΙΓΙΝΑΣ

8'93

 

19

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2007

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

9'18

 

20

ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΑΜΑΤΑΪ

2009

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9'20

 

21

ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΟΜΑΡ

2005

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

9'26

 

22

ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9'43

 

23

ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΚΗΣ

2009

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'33

 

 

300μ ΠΠΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΦΛΟΥΡΕΤΖΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

41'57

 

2

ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

41'80

 

3

ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

42'08

 

4

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΑΙΓΙΝΑΣ

42'32

 

5

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΒΑΑΣΙΛΗΣ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

42'84

 

6

ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

43'91

 

7

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2002

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

45'01

 

8

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

45'23

 

9

ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

45'47

 

10

ΧΑΛΥΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

45'95

 

11

ΣΟΥΛΑΪ ΜΑΡΙΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

52'96

 

12

ΖΕΝΟΥΝΙ ΓΙΟΝΟΥΖ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

59'91

 

 

600μ ΠΠ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΠΑΥΛΟΣ

2007

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:06.65

 

2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

2006

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:08.59

 

3

ΑΚΡΙΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΙΓΙΝΑΣ

2:13.11

 

4

ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

ΚΕΑ

2:13.19

 

5

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2008

ΑΙΓΙΝΑΣ

2:18.83

 

6

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

2005

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

2:22.86

 

7

ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΥΠΡΑΝΔΟΣ

2005

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

2:22.89

 

8

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

2005

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

2:23.67

 

9

ΚΟΚΟΡΗΣ ΦΕΛΙΠΕ

2008

ΑΙΓΙΝΑΣ

2:24.68

 

10

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΗΣΕΑΣ

2007

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:25.37

 

11

ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2008

ΑΙΓΙΝΑΣ

2:25.38

 

12

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:25.86

 

13

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:28.71

 

14

ΚΩΤΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:32.31

 

15

ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2;33.21

 

16

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2:35.67

 

17

ΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2007

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:54.81

 

 

1000μ ΠΠΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3:05.02

 

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3:06.56

 

3

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3:08.54

 

4

ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

3:19.57

 

5

ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3:19.67

 

6

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

2001

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

3:23.81

 

7

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

3:24.02

 

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3:24.08

 

9

ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2002

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

3:26.07

 

10

ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2002

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

3:33.67

 

11

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3:39.70

 

12

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4:03.61

 

 

ΥΨΟΣ ΠKA'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΑΡΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ

2001

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

1,35

 

2

ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1,35

 

3

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

ΑΙΓΙΝΑΣ

1,30

 

4

ΠΟΥΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1,20

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5,58

 

2

ΠΑΪΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

5,50

 

3

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

5,44

 

4

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

5,07

 

5

ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

2001

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

5,06

 

6

ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5,03

 

7

ΜΠΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2002

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

4,73

 

8

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2001

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4,36

 

9

ΕΞΙΛΖΕΣ ΝΙΚΟΣ

2002

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

3,88

 

 

600μ ΠΚΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:03.80

 

2

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

2003

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2:04.11

 

3

ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:04.45

 

4

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

2:05.28

 

5

ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2:06.93

 

6

ΣΙΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

 

2:14.35

 

7

ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

2:14.48

 

8

ΔΗΜΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

2003

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

2:20.15

 

9

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

2:25.32

 

10

ΦΙΝΙΣ ΑΝΝΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2:25.81

 

 

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚ ΜΙΝΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΓΚΟΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2005

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

22,77

 

2

ΚΑΡΔΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

19,08

 

3

ΜΠΙΣΚΑ ΡΑΝΙΑ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

16,00

 

4

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

15,64

 

5

ΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2006

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

15,30

 

6

ΚΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

14,00

 

7

ΣΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

12,20

 

8

ΒΑΒΑΣΗ ΕΥΑ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10,00

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

5,14

 

2

ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΑΛΙΝΑ

2001

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4,71

 

3

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΗ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,36

 

4

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,19

 

5

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4,19

 

6

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4,17

 

7

ΤΖΙΝΗ ΣΕΡΕΝΑ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3,97

 

 

1000μ ΠΚΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3:35.29

 

2

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3:35.95

 

3

ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3:36.09

 

4

ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2001

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3:38.62

 

5

ΧΑΜΠΙΔΗ ΕΡΑΤΩ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3:39.86

 

6

ΚΑΠΕΤΗ ΦΙΛΙΩ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4:03.46

 

7

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4:22.78

 

8

ΤΣΑΛΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

DNF

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9,60

 

2

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9,40

 

3

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

8,66

 

4

ΣΓΟΥΓΟΜΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

8,22

 

5

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

7,39

 

6

ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

7,25

 

7

ΣΟΥΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

6,78

 

8

ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

6,34

 

9

ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

2002

ΚΥΘΝΟΣ

6,24

 

10

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

6,07

 

11

ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

5,79

 

12

ΣΙΩΤΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

5,19

 

13

ΤΟΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

5,17

 

14

ΜΙΛΟ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

5,05

 

 

80μ ΠΚΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'15

 

2

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

10'19

 

3

ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

10'24

 

4

ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2002

ΟΦΗ

10'51

 

5

ΠΕΛΤΕΝΖΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'55

 

6

ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2002

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

10'90

 

7

ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10'98

 

8

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

2001

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

11'00

 

9

ΣΑΚΕΙ ΕΙΡΗΝΗ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

11'08

 

10

ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2001

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

11'10

 

11

ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11'24

 

12

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΝΝΑ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

11'40

 

13

ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ ΠΟΠΗ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

11'41

 

14

ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ

2001

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

11'55

 

15

ΤΣΕΚΟΥΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

12'09

 

16

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΦΗ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

12'11

 

17

ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

12'20

 

18

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

12'25

 

19

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12'51

 

20

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

13'04

 

21

ΛΕΙΒΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

13'40

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50μ ΠΚ ΜΙΝΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ-ΕΛΑΜΠΑΝ-ΓΚΟΓΚΟΥ-ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

30'96

 

2

ΜΙΛΕΟΥ-ΧΑΝΤΑΪ-ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

31'30

 

3

ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ-ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΝΙΚΑ-ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

31'97

 

4

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

34'18

 

5

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ-ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

34'71

 

6

ΤΑΣΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΡΑΧΙΜΗ

 

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

35'39

 

7

ΣΕΡΓΗ-ΓΚΟΥΦΑ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΕΓΑΚΗ

 

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

35'88

 

8

ΨΑΘΑΚΗ-ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

39'81

 

9

 

 

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

44'40

 

 

80μ ΠΠΑ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

9'23

 

2

ΠΑΪΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9'60

 

 

ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

9'60

 

4

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2002

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

9'74

 

5

ΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ

2001

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

9'78

 

6

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ

2001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

9'89

 

7

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

10'00

 

 

ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2002

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

10'00

 

9

ΜΕΜΜΑΣ ΑΡΗΣ

2002

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10'08

 

10

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10'12

 

11

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

10'42

 

12

ΣΥΚΑΜΙΝΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ

2002

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

10'86

 

13

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

2001

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

11'80

 

14

ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2001

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

DNF

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60μ ΠΚ Β'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΛΑΤΑΡΑ-ΤΣΙΠΟΥΡΝΤΙ-ΦΩΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΟΥΤΟΥΜΑ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

34'51

 

2

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ-ΜΠΛΕΤΣΑ-ΚΟΥΚΑ-ΣΚΑΡΤΣΟΥ

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

35'44

 

3

ΔΟΥΔΑΛΗ-ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ-ΜΠΟΓΔΑΝΗ-ΣΥΡΓΚΑΝΗ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

36'10

 

4

ΧΟΥΖΟΥΡΗ-ΒΕΡΝΙΚΟΥ-ΜΑΛΛΗ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

36'44

 

5

ΣΟΡΩΚΟΥ-ΔΕΛΠΡΑ-ΜΑΘΙΑΣΟΥ-ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ

 

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

36'86

 

6

ΛΟΝΑ-ΚΟΖΑΝΙΤΗ-ΚΡΗΤΗ-ΖΟΥΜΗ

 

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

37'71

 

7

ΣΙΤΑΡΑ-ΛΑΣΚΑΡΗ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ-ΠΛΥΤΤΑ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

39'39

 

8

ΣΙΩΚΟΥ-ΜΠΟΜΠΑΪ-ΘΥΜΗΣ-ΤΑΦΑΪ

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

40'84

 

9

ΧΑΛΑΡΗ-ΞΑΓΟΡΑΡΗ-ΝΤΙΝΟΥ-ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ

 

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

44'66

 

10

ΣΕΛΙΜΑΪ-ΒΛΑΚΑ-ΖΕΛΑ-ΝΙΚΑ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

44'85

 

11

ΛΑΡΕΤΖΑΚΗ-ΓΚΟΥΜΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

 

ΚΥΘΝΟΣ

47'80

 

12

ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ-ΧΑΣΑΝΑΪ-ΠΑΛΑΜΑΡΗ-ΦΩΣΚΟΛΟΥ

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

48'88

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60μ ΠΠ Β'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΙΛΑΝ-ΜΠΑΦΙΛΗΣ-ΜΙΛΟ-ΟΥΚΕΤΖΕ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

34'01

 

2

ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ-ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ-ΜΠΟΤΣΗ-ΓΚΟΡΝΑΤΗ

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

34'99

 

3

ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ-ΚΟΚΚΑΛΑΡΗΣ-ΨΑΘΑΚΗΣ-ΨΑΘΑΚΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

35'58

 

4

ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ-ΜΑΡΙΚΟΥΙΖΟΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΜΠΟΝΤ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

36'69

 

5

ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΣ-ΠΥΡΑΝΙΝΟΣ-ΖΑΓΟΥΡΑΣ-ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

40'14

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50μ ΠΠ ΜΙΝΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΖΟΥΒΑΛΑΣ-ΦΙΝΝΙΣ-ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

32'06

 

2

ΜΑΝΙΑΤΗΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΕΛΝΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

32'73

 

3

ΣΑΡΡΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΚΙΑΔΑΣ-ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

32'98

 

4

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ-ΓΚΟΡΝΑΤΙ

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

33'45

 

5

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΒΙΔΑΛΗΣ

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

34'77

 

6

ΑΚΡΙΔΑΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΚΟΚΟΡΗΣ-ΖΑΜΠΕΛΗΣ

 

ΑΙΓΙΝΑΣ

35'81

 

7

ΧΑΛΑΡΗΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΣΙΩΤΟΣ-ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

36'91

 

8

ΚΙΤΣΕΛΗΣ-ΜΑΡΚΟΥ-ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ-ΑΛΙΦΕΡΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

37'20

 

9

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ-ΚΟΤΙΤΣΑΣ-ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

41'15

 

 

600μ ΠΠΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

1:50.02

 

2

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

1:54.32

 

3

ΜΑΡΚΟΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

1:56.59

 

4

ΤΣΩΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2004

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

1:57.58

 

5

ΣΑΛΜΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

2003

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2:07.86

 

6

ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2004

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2:20.95

 

 

50μ ΠΚ ΜΙΝΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

7'85

 

2

ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7'87

 

3

ΕΛΑΜΠΑΝ ΠΟΠΗ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

7'91

 

4

ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

2005

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

8'09

 

5

ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

2006

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

8'28

 

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ

2005

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'31

 

 

ΜΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'31

 

8

ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

2005

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8'35

 

9

ΝΟΜΙΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

2007

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

8'46

 

10

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'48

 

11

ΨΑΘΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'49

 

12

ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

8'50

 

13

ΣΑΪΠΗ ΑΪΣΑ

2005

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

8'58

 

14

ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'67

 

 

ΚΟΥΣΙΟΥΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8'67

 

16

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2006

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'68

 

17

ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2006

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

8'71

 

18

ΜΠΑΡΙΑΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

8'77

 

19

ΧΑΝΤΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

8'79

 

20

ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΜΥΡΤΩ

2007

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

8'92

 

21

ΒΑΡΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

8'93

 

22

ΜΠΡΑΚΧΙΜΙ ΖΑΜΠΕΛΑ

2006

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

9'02

 

23

ΚΙΤΣΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9'14

 

24

ΜΠΟΝ ΜΑΝΤΩ

2006

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

9'51

 

25

ΒΑΣΙΛΑ ΑΛΙΚΗ

2007

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

9'72

 

26

ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9'74

 

27

ΜΑΤΣΑΦΛΑΡΑ ΕΒΕΛΙΝΑ

2006

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'10

 

28

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΛΟΥΚΙΑ

2007

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

10'49

 

29

ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'59

 

30

ΒΙΔΗ ΚΕΡΚΤΙΑΝΑ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'60

 

31

ΤΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

2007

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

10'75

 

32

ΜΠΟΥΖΑΠΑΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11'17

 

33

ΜΠΟΥΖΑΠΑΛΙΔΗ ΧΑΡΑ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11'60

 

34

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2006

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

14'51

 

 

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠ ΜΙΝΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

38,97

 

2

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

38,02

 

3

ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

30,37

 

4

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

30,05

 

5

ΣΑΛΜΑΤΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

29,35

 

6

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

28,60

 

7

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2005

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

27,30

 

8

ΦΙΝΝΙΣ ΜΑΪΚ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

26,52

 

9

ΜΠΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

25,02

 

10

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2006

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

24,02

 

11

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

18,42

 

12

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12,72

 

13

ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12,71

 

14

ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2011

ΑΙΓΙΝΑΣ

12,10

 

15

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

11,74

 

16

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

2007

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

11,62

 

   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ'

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ'

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΛΑΤΑΡΑ- ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,67

 

2

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

4,53

 

3

ΤΣΙΜΠΟΡΝΤΕΪ ΣΟΦΙΑ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

4,17

 

4

ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

4,02

 

5

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ

2003

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3,87

 

6

ΣΕΛΙΜΑΪ ΗΡΑ

2004

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3,85

 

7

ΤΑΦΑΪ ΡΑΦΑΕΛΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,79

 

8

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

2003

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,61

 

9

ΜΠΙΒΟΛ ΚΩΝ/ΝΑ

2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3,59

 

10

ΤΖΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

3,58

 

 

ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

2004

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3,58

 

12

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2003

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

3,51

 

 

ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,51

 

14

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2004

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3,49

 

15

ΒΙΓΛΙΑΡΗ ΑΡΕΤΗ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3,48

 

16

ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΧΡΥΣΑ

2004

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

3,34

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ'

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΒΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2003

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

7,98

 

2

ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2003

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

7,89

 

3

ΖΕΛΑ ΜΙΛΕΝΑ

2003

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

7,75

 

4

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2004

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

7,32

 

5

ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

6,86

 

6

ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

2003

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

6,83

 

7

ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2003

ΝΑΞΙΑΚΟΣ

6,66

 

8

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΚΥΘΝΟΣ

6,26

 

9

ΜΕΡΜΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2004

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

6,23

 

10

ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 

2004

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

5,96

 

11

ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

5,90

 

12

ΠΑΝΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2004

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

5,75

 

13

ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2003

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5,74

 

14

ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΝΝΑ

 

ΚΥΘΝΟΣ

5,26

 

15

ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΑΓΝΗ

2003

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

4,86

 

16

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ

2004

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4,53

 

17

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4,21

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

77,09

 

2

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

66,98

 

3

ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΛΥΚΑΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

65,26

 

4

ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

63,37

 

5

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

53,72

 
 

Best of internet