Σκόραρε το ίδιο γκολ, με τον ίδιο αντίπαλο, στο ίδιο λεπτό, επτά χρόνια αργότερα! (vid)

Αδιανόητη σύμπτωση στον αγώνα της Βόλγκαρ Αστρακάν με την Αλάνια Βλαντικαβκάζ για την τρίτη κατηγορία της Ρωσίας με τον Ρόμαν Λοκτιόνοφ να σκοράρει ακριβώς το ίδιο γκολ στο ίδιο λεπτό όπως και το 2011!

Αννόβερο - Βόλφσμπουργκ με αξεπέραστο Live Στοίχημα και πολλά ειδικά στοιχήματα! (21+)

Στο 17ο λεπτό του αγώνα ο αμυντικός της Βόλγκαρ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ και έγραψε το 1-0. Το πανέμορφο αυτό τέρμα του, όμως, κρύβει από πίσω μία εξωφρενική σύμπτωση.

Ο ίδιος παίκτης σε αυτό ακριβώς το παιχνίδι, στο ίδιο γήπεδο, στο ίδιο λεπτό, επτά χρόνια πριν είχε κάνει το ίδιο από εκείνη τη θέση!

Δείτε το βίντεο σε ένα γκολ... καρμπόν επτά χρόνια μετά!