«Πάγωσε» το Σαν Μαμές στο 87' η Ουέσκα (vid)

Σημαντικό βαθμό μέσα στο Σαν Μαμές πήρε η Ουέσκα, καθώς ενώ βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0, κατάφερε να ισοφαρίσει στο 87'.

Με το PulseBet*, νιώθεις το παλμό του Live στοιχήματος όπως ποτέ ξανά– Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

Μεγάλο ματς στο Σαν Μαμές με τις Μπιλμπάο και Ουέσκα να προσφέρουν πλούσιο θέαμα για την 2η αγωνιστική της La liga. Για την ακρίβεια στο δεύτερο ημίχρονο, καθώς στο πρώτο δεν υπήρξε κάτι σημαντικό. Στην επανάληψη ωστόσο μπήκαν 4 γκολ, από δύο για τις δύο ομάδες με τους γηπεδούχους να προηγούνται με 2-0 και τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 87.

Συγκεκριμένα οι Βάσκοι άνοιξαν το σκορ με τον Σουσαέτα στο 47', με τον Γιούρι στο 63' να κάνει το 2-0. Η Ουέσκα αντέδρασε και αρχικά μείωσε με τον Μιραμόν στο 71' για να έρθει ο Αβίλα στο 87' να διαμορφώσει το τελικό 2-2.