Βαγιαδολίδ - Σεβίλλη: «Θύμα» της πιο... περίεργης ακύρωσης γκολ οι Αλμπιβιολέτας! (vid)

valladolid_goalll

Απίστευτο σκηνικό στο Βαγιαδολίδ - Σεβίλλη, εκεί όπου η πρώτη σκόραρε στο τελευταίο δευτερόλεπτο του πρώτου ημιχρόνου αλλά ο διαιτητής είχε ήδη σφυρίξει τη λήξη του, με το γκολ να μην μπορεί να μετρήσει.

Τραβάνε τα... μαλλιά τους στη Βαγιαδολίδ! Οι Αλμπιβιολέτας ηττήθηκαν με 3-0 από τη Σεβίλλη αλλά δικαιολογημένα παραπονιούνται πως τα πράγματα θα μπορούσαν να πάνε αλλιώς.

Κι αυτό διότι στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου, όσο το ματς βρισκόταν στο 0-0, βρήκαν τον δρόμο προς τα δίχτυα χάρη στο δυνατό σουτ του Εσκουντέρο. Ωστόσο, ο διαιτητής της αναμέτρησης σφύριξε τη λήξη του 45λεπτου προτού ολοκληρωθεί η φάση και προτού η μπάλα περάσει τη γραμμή κι έτσι το πανέμορφο τέρμα του Ισπανού δεν μπορούσε να μετρήσει!