Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (22η, 26η & 30η αγωνιστικη)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (22η, 26η & 30η αγωνιστικη)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (22η, 26η & 30η αγωνιστικη)

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με τους Απόλλων Παραλιμνίου, Ηρακλή, Τηλυκράτη, Βόλο, Αστέρα Αμαλιάδας, Εθνικό, Αήττητο Σπάτων και Ηρόδοτο να ετοιμάζονται για τα μπαράζ ανόδου βορά και νότου. Δείτε τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής

1ος όμιλος – 22η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3 
Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 
Ελπίδα Σκουτάρεως – Ορφέας Ξάνθης 0-1 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Καβάλα 0-2 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Απόλλων Παραλιμνίου

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Διδυμότειχο, Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου, Δόξα Προσκυνητών, Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου, Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

2ος όμιλος – 30η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας 0-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 9-0 
Ηρακλής – Εδεσσαϊκός 3-1 
Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας 3-2 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός 0-1 
Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας 1-1 
Πιερικός – Κιλκισιακός 0-0 

ΡΕΠΟ: Άρης Παλαιοχωρίου

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Ηρακλής

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Λαγκαδάς, ΑΟ Καρδίας, Κιλκισιακός, Καρίτσα, Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων, Φίλιππος Αλεξάνδρειας, Καμπανιακός

3ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Δόξα Κρανούλας – Λευκίμμη 1-0 
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα 3-0 
Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος 2-2 
Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Παραποτάμου 3-0 
Τηλυκράτης – Καστοριά 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: Πόντιοι Καραγιαννίων

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Τηλυκράτης

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Εθνικός Φιλιππιάδας, ΑΕΠ Καραγιαννίων, Σκούφας Κομποτίου, Πανλευκάδιος, Αστέρας Παραποτάμου, Καστοριά

4ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Βελούχι 3-1 
ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου 0-1 
Διγενής Νεοχωρίου – Βόλος 0-4 
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμυρός 2-0 
Ρήγας Φεραίος – Θήβα 0-0 

ΡΕΠΟ: Οπούντιος Μαρτίνου             

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: ΝΠΣ Βόλος

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: ΑΟ Σελλάνων, Ρήγας Φεραίος, Διγενής Νεοχωρίου, Αχιλλέας Φαρσάλων, Οπούντιος Μαρτίνου, Βελούχι

5ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Αχαϊκή – Αστέρας Βλαχιώτη ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΛΟΓΩ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ
Ζάκυνθος – Αστέρας Αμαλιάδας 0-2
Λεωνίδιο – Καλαμάτα  1-1 
Παλληξουριακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-4 
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3 
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός 0-3 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Αστέρας Αμαλιάδας

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Αχαϊκή, Ζακυνθιακός, ΑΟΚ Πύλου, Παλληξουριακός, Λεωνίδιο

6ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Λουτράκι – Διαγόρας Ρόδου 0-2 
Ιάλυσος Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου 4-0 (δεν βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο ο Πέλοπας)  
Ζευγολατιό – Ιωνικός 1-2
Κερατσίνι – Ασπρόπυργος 1-2
Ρόδος – Εθνικός 0-1

ΡΕΠΟ: Προοδευτική

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Εθνικός

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Ρόδος, Λουτράκι, Πέλοπας Κιάτου, Ζευγολατιό

7ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Αιολικός – Ταμυναϊκός ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ 
Ένωση Ερμιονίδας – Παναργειακός 2-0 
Ερμής Κιβερίου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0 
Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός 1-3 
Χαλκίδα – Θύελλα Ραφήνας 2-1 

ΡΕΠΟ: Αήττητος Σπάτων

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Αήττητος Σπάτων

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής, Ερμής Κιβερίου, Τριγλία Ραφήνας, Ταμυναϊκός

8ος όμιλος – 22η αγωνιστική

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΟΦ Ιεράπετρας 0-3 
Αιγαλεω – Παλαιόχωρα 3-0 
Ατσαλένιος – Ηλυσιακός 1-0 
Κηφισιά – Άγιος Ιερόθεος 2-2 
Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 

ΡΕΠΟ: Ηρόδοτος

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Ηρόδοτος

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ: Κηφισιά, Φωστήρας, ΑΕ Μυλοποτάμου, Ερμής Ζωνιανών

Best of internet