Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (17η, 18η, 21η & 25η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (17η, 18η, 21η & 25η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (17η, 18η, 21η & 25η αγωνιστική)

Επέστρεψε στις νίκες ο Ηρακλής στον 2ο όμιλο της Γ' Εθνικής, ενώ η μάχη στον 6ο όμιλο συνεχίζεται, με τον Εθνικό να... κολλάει στο Λουτράκι και την Προοδευτική να μειώνει εκ νέου στον πόντο την διαφορά της από την κορυφή. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-0 
Καβάλα-Αετός Ορφανού 1-2 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-2 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-2 
Ελπίδα Σκουτάρεως-Δόξα Προσκυνητών 0-0 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 25η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Καμπανιακός 3-0 
Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1 
Ηρακλής-Νάουσα 2-1 
Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας 1-0 
ΑΠΕ Λαγκάδα-Μακεδονικός 1-1 
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΟ Καρδίας 0-3 
Κιλκισιακός-Εδεσσαϊκός 1-1 

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 21η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-Καστοριά 3-0 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 4-0
Νέος Αμφίλοχος-Δόξα Κρανούλας 2-0 
Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός Φούφα 2-1 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Θεσπρωτός 2-2 
Αστέρας Παραποτάμου-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2 

Ρεπό: Πανλευκάδιος

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 21η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου-Αστέας Ιτέας 1-1 
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΝΠΣ Βόλος 0-1 
Ρήγας Φεραίος-Διγενής Νεοχωρίου 1-0 
Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 1-3 
ΑΟ Σελλάνων-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-0 
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΓΣ Αλμυρού 1-0 

Ρεπό: Θήβα

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Παλληξουριακός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-5 
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων 3-0 
Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1 
Τσικλητήρας Πύλου-Λεωνίδιο 1-0 
Ζάκυνθος-Καλαμάτα 1-1 
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας 1-3

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 17η αγωνιστική

ΑΟ Ζευγολατιό-Διαγόρας 0-3 
Ρόδος-Πέλοπας Κιάτου 6-1 
Λουτράκι-Εθνικός 2-2 
Προοδευτική-Κερατσίνι 2-0 
Ιάλυσος-Ασπρόπυργος 5-1 

Ρεπό: Ιωνικός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων-Αιολικός 2-0 
Ερμιονίδα-Ταμυναϊκός 4-1 
Τριγλία Ραφήνας-Παναργειακός 2-0 
Χαλκίδα-Πανθηραϊκός 2-1 
Ερμής Κιβερίου-Θύελλα Ραφήνας 1-0 

Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Αιγάλεω 2-0 
Φωστήρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-2 
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών 4-1 
Ατσαλένιος-Άγιος Ιερόθεος 2-1 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηλυσιακός 1-0 

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet