Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (16η, 17η, 20η & 24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (16η, 17η, 20η & 24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (16η, 17η, 20η & 24η αγωνιστική)

Η ήττα του Ηρακλή από τον Μακεδονικό ξεχωρίζει από τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής, όπως και η ισοπαλία που πήρε ο Ασπρόπυργος από την Προοδευτική με τον Εθνικό να φεύγει στο +3. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος – 17η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου-Ελπίδα Σκουτάρεως 2-2 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Ορφέας Ξάνθης 0-0 
Δόξα Προσκυνητών-Καβάλα 1-2 
Αρής Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 4-0 
Αετός Ορφανού-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης 2-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 24η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 
Νάουσα-Καμπανιακός 1-2 
Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας 2-1 
Μακεδονικός-Ηρακλής 1-0 
ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός 0-0
ΑΟ Καρδίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1 
Κιλκισιακός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1-0

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος – 20η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-0 
Δόξα Κρανούλας-Θεσπρωτός 2-0 
Μακεδονικός Φούφα-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1 
Καστοριά-Νέος Αμφίλοχος 0-3 α.α
Πανλευκάδιος-Ερμής Αμυνταίου 1-1 
Εθνικός Φιλιππιάδας-Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 20η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 
Διγενής Νεοχωρίου-Αστέρας Ιτέας 0-2 
Νίκη Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0 
ΑΠΟΚ Βελούχι-Ρήγας Φεραίος 2-3 
Θήβα-Ολυμπιακός Βόλου 1-0 
ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων 1-1

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη-Ζάκυνθος 4-0 
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαϊκή 0-0
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληξουριακός 4-0 
Παναρκαδικός-Πανηλειακός 2-0 
Καλαμάτα-Τσικλητήρας Πύλου 0-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-Λεωνίδιο 3-0

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος ομιλος – 16η αγωνιστική

Ασπρόπυργος-Προοδευτική 1-1 
Πέλοπας Κιάτου-Κερατσίνι 1-2
Εθνικός-Ιάλυσος 2-0 
Ιωνικός-Λουτράκι 2-0 
Διαγόρας-Ρόδος 1-0

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Πανθηραϊκός-Ερμιονίδα 2-1 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Χαλκίδα 0-0 
Θύελλα Ραφήνας-Τριγλία Ραφήνας 1-0 
Ταμυναϊκός-Αήττητος Σπάτων 0-2 
Παναργειακός-Αιολικός (Κυριακή 18/2-13:15)

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 16η αγωνιστική

ΑΟ Παλαιοχώρας-Ηρόδοτος 1-0 
Ερμής Ζωνιανών-Αιγάλεω 1-5
Αγιός Ιερόθεος-Φωστήρας 0-0 
Ηλυσιακός-Κηφισιά 2-0 
ΟΦ Ιεράπετρας-Ατσαλένιος 0-0 

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet