Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (8η, 11η και 13η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (8η, 11η και 13η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (8η, 11η και 13η αγωνιστική)

Με τον Ηρακλή να χάνει στο 90' από τον Λαγκαδά, την Προοδευτική να περνάει από την Ρόδο, τον Εθνικό να κερδίζει τον Διαγόρα Ρόδου, τις ομάδες του Βόλου να κερδίζουν, το Αιγάλεω να νικάει τον Μυλοπόταμο και τον Ιωνικό να μην κερδίζει ούτε στο Κιάτο, ολοκληρώθηκε η Γ' Εθνική. Δείτε τα αποτελέσματα απ' όλους τους ομίλους.

1ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Διδυμότειχου 2-1 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου 1-0 
Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού 2-1 
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός 2-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ηρακλής 1-0 
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός 1-0 
Κιλκισιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1 
Εδεσσαϊκός-Νάουσα 2-0 
ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας 1-1 
ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός 1-1 

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-Νέος Αμφίλοχος 0-1 
Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός 0-3 
Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2 
Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας 1-1 
Μακεδονικός Φούφα-Καστοριά 1-0 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου 0-3 

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1 
ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος 2-1 
Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας 0-5 
ΓΣ Αλμυρός-ΝΠΣ Βόλος 0-2 
Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου 4-0 
Νίκη Βόλου-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-0 

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 
Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-0 
Λεωνίδιο-Πανηλειακός 0-2 
Καλαμάτα-Παναρκαδικός 0-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων 3-2 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Ρόδος-Προοδευτική 0-1 
Ιάλυσος-ΑΟ Λουτράκι 1-1 
Κερατσίνι-ΑΟ Ζευγολατιού 3-0 
Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός 1-1 
Εθνικός-Διαγόρας Ρόδου 1-0 

Ρεπό: Ασπρόπυργος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Παναργειακός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 
Τριγλία Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 2-1 
Ένωση Ερμιονίδας-Χαλκίδα 1-2 
Αιολικός-Ερμής Κιβερίου 2-0 

Ρεπό: Ταμυναϊκός

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Κηφισιά-Ηρόδοτος 4-3 
Φωστήρας-Ατσαλένιος 1-2 
Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0 
Ερμής Ζωνιανών-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0 
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός 1-0 

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet