Παρί Σεν Ζερμέν - Μπαρτσελόνα: Ντεμπελέ και Βιτίνια μέσα σε δύο λεπτά έκαναν την ανατροπή για τους Παριζιάνους! (vids)

profile_player-960x540

Ο Ντεμπελέ με τρομερό σουτ στο 48' και ο Βιτίνια με πλασέ στο 50ο λεπτό έκαναν τη μεγάλη ανατροπή για την Παρί Σεν Ζερμέν, 2-1 την Μπαρτσελόνα.

Τρομερή εκκίνηση στο δεύτερο μέρος για την Παρί Σεν Ζερμέν, που με δύο γκολ μέσα σε δύο λεπτά έφερε «τούμπα» το ματς και έκανε το 2-1 απέναντι στην Μπαρτσελόνα.

Οι Παριζιάνοι έφτασαν αρχικά στην ισοφάριση στο 48', με το τρομερό σουτ του Ουσμάν Ντεμπελέ, ο οποίος μάλιστα πανηγύρισε έξαλλα το γκολ που πέτυχε στην πρώην ομάδα του. Δύο λεπτά αργότερα, η Παρί έφτασε στη μεγάλη ανατροπή, με το άψογο πλασέ του Βιτίνια στο 50ο λεπτό της αναμέτρησης.