Πρεμιέρα στην Καρδίτσα για Άρη, στην Κίσσαμο για ΟΦΗ!

Εκτός έδρας ξεκινούν τις υποχρεώσεις τους στο πρωτάθλημα της Football League τα 2... βαριά χαρτιά της κατηγορίας, ο Άρης και ο ΟΦΗ! Την Καλλιθέα υποδέχεται ο Απόλλων Σμύρνης!

Πρεμιέρα στην Καρδίτσα για Άρη, στην Κίσσαμο για ΟΦΗ!

Με σέντρα στις 25 του μήνα αρχίζει το πρωτάθλημα της football league όπου ξεχωρίζουν οι παρουσίες του Άρη και του ΟΦΗ, ενώ φυσικά υπάρχει ο Απόλλων Αθηνών που θέλει να γυρίσει στα «μεγάλα σαλόνια», αλλά και η Καλλονή που μετά από μια 3ετία στην Σούπερ Λίγκα θα ξαναπαίξει στην 2η κατηγορία. Όσο αφορά το πρόγραμμα της πρεμιέρας ο Άρης θα... δοκιμαστεί στην Καρδίτσα κόντρα στην τοπική Αναγέννηση, ενώ εκτός παίζει και ο ΟΦΗ που πάντως δεν θα φύγει από το νησί μιας και θα ταξιδέψει ως τα Χανιά για την αναμέτρηση με τον Κισσαμικό!

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής (25/9) έχει ως εξής:
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα
Σπάρτη - Πανθρακικός
Παναιγιάλειος - Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης 
Αγροτικός - Τρίκαλα
Αιγινιακός - Λαμία
Πανσερραϊκό - Πανελευσινιακός
Κισσαμικός - ΟΦΗ
Αχαρναϊκός - Καλλονή

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:



1η  Αγωνιστική 18η

Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα

Σπάρτη

Πανθρακικός

Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά

Αν. Καρδίτσας

Άρης

Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα

Αιγινιακός

Λαμία

Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός

Κισσαμικός

ΟΦΗ

Αχαρναϊκός

Καλλονή

   

  2η Αγωνιστική 19η

Σπάρτη

Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα

Παναιγιάλειος

Πανθρακικός

Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά

Αγροτικός Αστέρας

Άρης

Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα

Πανσερραϊκός

Λαμία

Κισσαμικός

Πανελευσινιακός

Αχαρναϊκός

ΟΦΗ

Καλλονή

   

  3η  αγωνιστική 20ή

Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα

Αιγινιακός

Πανθρακικός

Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά

Κισσαμικός

Άρης

Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλονή

Λαμία

ΟΦΗ

Πανελευσινιακός

   

  4η  αγωνιστική  21η

Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος

Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη

Αιγινιακός

Καλλιθέα

Πανσερραϊκός

Πανθρακικός

Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά

Αχαρναϊκός

Άρης

Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα

ΟΦΗ

Λαμία

Πανελευσινιακός

   

  5η  αγωνιστική  22η

Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος

Κισσαμικός

Σπάρτη

Αχαρναϊκός

Καλλιθέα

Καλλονή

Πανθρακικός

ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός

Άρης

Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα

   

  6η  αγωνιστική  23η

Αιγινιακός

Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας

Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας

Κισσαμικός

Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός

Σπάρτη

Καλλονή

Καλλιθέα

ΟΦΗ

Πανθρακικός

Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά

Λαμία

Άρης

ΑΟ Τρίκαλα

   

  7η  αγωνιστική  24η

Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός

Κισσαμικός

Αιγινιακός

Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή

Αν. Καρδίτσας

ΟΦΗ

Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός

Σπάρτη

Λαμία

Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός

Άρης

ΑΟ Χανιά

   

  8η  αγωνιστική  25η

Κισσαμικός

Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός

Αχαρναϊκός

Αιγινιακός

Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας

Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος

Λαμία

Σπάρτη

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα

Άρης

Πανθρακικός

ΑΟ Χανιά

   

  9η  αγωνιστική  26η

Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός

Καλλονή

Κισσαμικός

ΟΦΗ

Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός

Αιγινιακός

Λαμία

Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας

Άρης

Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά

Σπάρτη

Πανθρακικός

Καλλιθέα

   

  10η  αγωνιστική  27η

Καλλονή

Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός

ΟΦΗ

Κισσαμικός

Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός

Λαμία

Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας

Άρης

Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος

Πανθρακικός

Καλλιθέα

Σπάρτη

   

  11η  αγωνιστική  28η

Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ

Πανελευσινιακός

Καλλονή

Λαμία

Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα

Κισσαμικός

Άρης

Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά

Αιγινιακός

Πανθρακικός

Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα

Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη

Παναιγιάλειος

   

  12η  αγωνιστική  29η

Πανελευσινιακός

Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ

Λαμία

Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός

Άρης

Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός

Πανθρακικός

Αιγινιακός

Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη

Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας

   

  13η  αγωνιστική  30ή

Απόλλων Σμύρνης

Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα

Πανελευσινιακός

Άρης

ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά

Καλλονή

Πανθρακικός

Αχαρναϊκός

Καλλιθέα

Κισσαμικός

Σπάρτη

Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος

Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας

   

  14η  αγωνιστική  31ή

ΑΟ Τρίκαλα

Απόλλων Σμύρνης

Λαμία

Άρης

Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ

Πανθρακικός

Καλλονή

Καλλιθέα

Αχαρναϊκός

Σπάρτη

Κισσαμικός

Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός

   

  15η  αγωνιστική 32η

Απόλλων Σμύρνης

Άρης

ΑΟ Χανιά

ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός

Λαμία

Καλλιθέα

Πανελευσινιακός

Σπάρτη

ΟΦΗ

Παναιγιάλειος

Καλλονή

Αν. Καρδίτσας

Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας

Κισσαμικός

Αιγινιακός

Πανσερραϊκός

   

  16η  αγωνιστική  33η

ΑΟ Χανιά

Απόλλων Σμύρνης

Άρης

Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα

Λαμία

Σπάρτη

Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος

ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας

Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός

Αιγινιακός

Πανσερραϊκός

Κισσαμικός

   

  17η  αγωνιστική  34η

Απόλλων Σμύρνης

Πανθρακικός

Καλλιθέα

ΑΟ Χανιά

Σπάρτη

Άρης

Παναιγιάλειος

ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας

Λαμία

Αγροτικός Αστέρας

Πανελευσινιακός

Αιγινιακός

ΟΦΗ

Πανσερραϊκός

Καλλονή

Κισσαμικός

Αχαρναϊκός

Αναλυτικά το πρόγραμμα:



1η  Αγωνιστική 18η

Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα

Σπάρτη

Πανθρακικός

Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά

Αν. Καρδίτσας

Άρης

Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα

Αιγινιακός

Λαμία

Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός

Κισσαμικός

ΟΦΗ

Αχαρναϊκός

Καλλονή

   

  2η Αγωνιστική 19η

Σπάρτη

Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα

Παναιγιάλειος

Πανθρακικός

Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά

Αγροτικός Αστέρας

Άρης

Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα

Πανσερραϊκός

Λαμία

Κισσαμικός

Πανελευσινιακός

Αχαρναϊκός

ΟΦΗ

Καλλονή

   

  3η  αγωνιστική 20ή

Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα

Αιγινιακός

Πανθρακικός

Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά

Κισσαμικός

Άρης

Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλονή

Λαμία

ΟΦΗ

Πανελευσινιακός

   

  4η  αγωνιστική  21η

Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος

Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη

Αιγινιακός

Καλλιθέα

Πανσερραϊκός

Πανθρακικός

Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά

Αχαρναϊκός

Άρης

Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα

ΟΦΗ

Λαμία

Πανελευσινιακός

   

  5η  αγωνιστική  22η

Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος

Κισσαμικός

Σπάρτη

Αχαρναϊκός

Καλλιθέα

Καλλονή

Πανθρακικός

ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός

Άρης

Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα

   

  6η  αγωνιστική  23η

Αιγινιακός

Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας

Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας

Κισσαμικός

Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός

Σπάρτη

Καλλονή

Καλλιθέα

ΟΦΗ

Πανθρακικός

Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά

Λαμία

Άρης

ΑΟ Τρίκαλα

   

  7η  αγωνιστική  24η

Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός

Κισσαμικός

Αιγινιακός

Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή

Αν. Καρδίτσας

ΟΦΗ

Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός

Σπάρτη

Λαμία

Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός

Άρης

ΑΟ Χανιά

   

  8η  αγωνιστική  25η

Κισσαμικός

Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός

Αχαρναϊκός

Αιγινιακός

Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας

Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος

Λαμία

Σπάρτη

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα

Άρης

Πανθρακικός

ΑΟ Χανιά

   

  9η  αγωνιστική  26η

Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός

Καλλονή

Κισσαμικός

ΟΦΗ

Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός

Αιγινιακός

Λαμία

Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας

Άρης

Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά

Σπάρτη

Πανθρακικός

Καλλιθέα

   

  10η  αγωνιστική  27η

Καλλονή

Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός

ΟΦΗ

Κισσαμικός

Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός

Λαμία

Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας

Άρης

Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος

Πανθρακικός

Καλλιθέα

Σπάρτη

   

  11η  αγωνιστική  28η

Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ

Πανελευσινιακός

Καλλονή

Λαμία

Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα

Κισσαμικός

Άρης

Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά

Αιγινιακός

Πανθρακικός

Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα

Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη

Παναιγιάλειος

   

  12η  αγωνιστική  29η

Πανελευσινιακός

Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ

Λαμία

Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός

Άρης

Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός

Πανθρακικός

Αιγινιακός

Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη

Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας

   

  13η  αγωνιστική  30ή

Απόλλων Σμύρνης

Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα

Πανελευσινιακός

Άρης

ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά

Καλλονή

Πανθρακικός

Αχαρναϊκός

Καλλιθέα

Κισσαμικός

Σπάρτη

Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος

Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας

   

  14η  αγωνιστική  31ή

ΑΟ Τρίκαλα

Απόλλων Σμύρνης

Λαμία

Άρης

Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ

Πανθρακικός

Καλλονή

Καλλιθέα

Αχαρναϊκός

Σπάρτη

Κισσαμικός

Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός

   

  15η  αγωνιστική 32η

Απόλλων Σμύρνης

Άρης

ΑΟ Χανιά

ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός

Λαμία

Καλλιθέα

Πανελευσινιακός

Σπάρτη

ΟΦΗ

Παναιγιάλειος

Καλλονή

Αν. Καρδίτσας

Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας

Κισσαμικός

Αιγινιακός

Πανσερραϊκός

   

  16η  αγωνιστική  33η

ΑΟ Χανιά

Απόλλων Σμύρνης

Άρης

Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα

Λαμία

Σπάρτη

Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος

ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας

Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός

Αιγινιακός

Πανσερραϊκός

Κισσαμικός

   

  17η  αγωνιστική  34η

Απόλλων Σμύρνης

Πανθρακικός

Καλλιθέα

ΑΟ Χανιά

Σπάρτη

Άρης

Παναιγιάλειος

ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας

Λαμία

Αγροτικός Αστέρας

Πανελευσινιακός

Αιγινιακός

ΟΦΗ

Πανσερραϊκός

Καλλονή

Κισσαμικός

Αχαρναϊκός

Best of internet