TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • UEFA EUROPA LEAGUE
  • ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΜΑΚAΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ -

    vs

    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΑΠΟΕΛ -

    vs

    ΣΕΒΙΛΛΗ -

  • ΠΟΡΤΟ -

    vs

    ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ -

  • ΡΟΜΑ -

    vs

    ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ -

  • ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

    vs

    ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ -

  • ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΑΛΚΜΑΑΡ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΜΑΚAΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ -

    vs

    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • VK CESKE BUDEJOVICE -

    vs

    ΛΟΥΜΠΕ ΤΣΙΒΙΤΑΝΟΒΑ -

  • ΤΡΕΝΤΙΝΟ -

    vs

    ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Βροχή τα γκολ στο Κύπελλο Γ' Εθνικής

Βροχή τα γκολ στο Κύπελλο Γ' Εθνικής

Βροχή τα γκολ στο Κύπελλο Γ' Εθνικής

Πενήντα έξι γκολ επετεύχθηκαν στα 15 ματς του Κυπέλλου της Γ' Εθνικής. Πρόκριση για Πανσερραϊκό και Εθνικό.  

Πολλά γκολ σημειώθηκαν στις 15 αναμετρήσεις του Κυπέλλου της Γ' Εθνικής! Για τον 1ο όμιλο, για τον οποίον ο Άρης αγωνίστηκε χθες και επικράτησε άνετα με 4-1 της Καστοριάς, ο Καμπανιακός ξεπέρασε το εμπόδιο του Βυζάντιου Κοκκινοχώματος, ο Πανσερραϊκός του Ηρακλή Αμπελοκήπων και ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης της Καβάλας.

Για τον 2ο όμιλο την πρόκριση στην επόμενη φάση εξασφάλισα ο Εθνικός Φιλιππιάδας, ο Οικονόμος Τσαριτσάνης, ο Δωτιέας Αγίας και τα Τρίκαλα, τα οποία χρειάστηκαν την παράταση κόντρα στον Αχιλλέας Νεοκαισάρειας.

Για τον 3ο όμιλο η Δόξα Μανωλάδας, το ΑΟ Λουτράκι, ο Παναργειακός και η Καλαμάτα (από χθες) ήταν οι ομάδες που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση, ενώ για τον 4ο όμιλο η Τριγλία Ραφήνας, η Κηφισιά και ο Εθνικός!

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Καμπανιακός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3-2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα 2-2 κ.δ 3-3 (Παράταση) 4-3 (Πέναλτι)
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Άρης – Καστοριά 4-1 (25/10)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Λευκάδια - Εθνικός Φιλιππιάδας 1-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός 3-0
Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης 5-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Τρίκαλα 1-1 κ.δ 1-2

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Μανωλάδας – Αιολικός 1-0
ΑΟ Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας 4-1
Παναργειακός – Πανελευσινιακός 1-0
Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα 1-6 (25/10)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιωνικός-Τριγλίας Ραφήνας 1-1 κ.δ 2-2 (Παράταση) 5-6 (Πέναλτι)
Αστέρας Βάρης-Κηφισιά 2-2 κ.δ 1-4 (Πέναλτι)
Εθνικός – Νέα Ιωνία 2-0

Best of internet