Σουτζής: «Μεγάλη νίκη για εμάς»

Την ικανοποίηση του για την επιβλητική νίκη της ομάδας του επί του Περιστερίου με 4-0, εξέφρασε με δηλώσεις του ο προποντής του Ερμή Ζωνιανών Μανώλης Σουτζής.

Ο κόουτς της ομάδας του Ρεθύμνου με δηλώσεις του στο grandsport.gr τόνισε ότι η ομάδα του θα μπορούσε να πετύχει ακόμα περισσότερα γκολ, ενώ παράλληλα πρόσθεσε πως με ανάλογες εμφανίσεις μπορεί να επιτευχτεί ο στόχος της παραμονής.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

«Ήταν μεγάλη νίκη για εμάς. Το πρώτο ημίχρονο ήταν γενικά μοιρασμένο. Ευτυχήσαμε να πετύχουμε ένα γκολ, ενώ είχαμε και άλλες φάσεις.

Στο δεύτερο ημίχρονο πραγματοποιήσαμε το καλύτερο μας παιχνίδι, πετύχαμε άλλα τρία γκολ ενώ είχαμε σωρεία ευκαιριών για να διευρύνουμε ακόμα περισσότερο το σκορ.

Θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια στους παίκτες. Πρέπει να συνεχίσουμε σεμνοί με το κεφάλι κάτω και αν συνεχίσουμε έτσι το μέλλον θα είναι πολύ καλύτερο.

Και πάλι συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου, αυτή η νίκη τους ανήκει ολοκληρωτικά».