Football League: Έβγαλε πρόγραμμα από 3η μέχρι 5η αγωνιστική

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα της Football League από την 3η μέχρι και την 5η αγωνιστική. Ξανά... σέντρα από την Παρασκευή και μετά.

Football League: Έβγαλε πρόγραμμα από 3η μέχρι 5η αγωνιστική
Αναλυτικά:
 
Η 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου
 
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)
 
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (18:00, Κρήτη TV, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)
 
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
 
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
 
Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)
 
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
 
Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
 
Κισσαμικός – Άρης (15:00)
 
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
 
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανίων (15:00, Δημ. Σερρών)
 
Η 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
 
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
 
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
 
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
 
Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
 
ΑΟ Χανίων – Αχαρναϊκός (15:00)
 
Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
 
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
 
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδο «Γρ. Λαμπράκης»)
 
Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
 
ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
 
Η 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
 
Απόλλων - Αγροτικός Αστέρας (15:00)
 
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
 
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)
 
Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00)
 
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
 
Καλλονή - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
 
ΟΦΗ - ΑΟ Χανίων (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
 
Πανελευσινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
 
Λαμία - Τρίκαλα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
 
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)
1. Αγροτικός Αστέρας 6
-. Απόλλων Σμύρνης 6
3. Αχαρναϊκός 4
-. Πανσερραϊκός 4
-. Λαμία 4
6. Καλλιθέα 3
-. Σπάρτη 3
8. Άρης 2
-. Αιγινιακός 2
-. Αν. Καρδίτσας 2
-. ΟΦΗ 2
12. Παναιγιάλειος 1
-. ΑΟΧ 1
-. Τρίκαλα 1
-. Πανθρακικός 1
-. Κισσαμικός 1
-. Καλλονή 1
18. Πανελευσινιακός 0

Best of internet