TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • A1 VOLLEY
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • ΜAΙΝΤΖ -

    vs

    ΦΡAΙΜΠΟΥΡΓΚ -

  • 1. FC KOLN -

    vs

    ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

  • ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ -

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ -

    vs

    ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ -

  • ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ -

    vs

    ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

  • ΛΕΙΨΙΑ -

    vs

    ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΙAΛΥΣΟΣ -

    vs

    ΠΑΕ ΑΙΓAΛΕΩ -

  • ΙΕΡAΠΕΤΡΑΣ -

    vs

    ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -

  • ΑΟ ΚΑΒAΛΑ -

    vs

    ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡ. ΔΟΞΑΣ -

  • ΖΕΝΙΤ ΚΑΖAΝ -

    vs

    ΓΙΑΣΤΡΖΕΜΠΣΚΙ ΒΕΓΚΙΕΛ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Στην 4η παράταση το Ανατόλια τον Κόροιβο, μαθαίνουν αντιπάλους ΠΑΟ - ΑΕΚ!

Η ΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Στην 4η παράταση το Ανατόλια τον Κόροιβο, μαθαίνουν αντιπάλους ΠΑΟ - ΑΕΚ!

Στην 4η παράταση το Ανατόλια τον Κόροιβο, μαθαίνουν αντιπάλους ΠΑΟ - ΑΕΚ!

Μετά από ένα φοβερό ματς που ολοκληρώθηκε στην 4η παράταση, το Ανατόλια νίκησε τον Κόροιβο (). Πρόκριση για Παγκράτι, Καβάλα και Διαγόρα Δρυοπιδέων. Σύντομα μαθαίνουν αντιπάλους Παναθηναϊκός και ΑΕΚ.

Απίστευτο παιχνίδι έγινε στην Θεσσαλονίκη, με το Ανατόλια (Β' Εθνική) να επικρατεί του Κοροίβου (Α2) με 106-104 στην τέταρτη (!) παράταση.

Από την άλλη, ο Ιπποκράτης Κω, που πέρασε από την έδρα του Ιωνικού Νικαίας, δεν τα κατάφερε κόντρα στην Καβάλα και ηττήθηκε με 90-72.

Το Παγκράτι νίκησε τον Φαίακα Κέρκυρας (88-75) και ο Διαγόρας Δρυοπιδέων τον Τρίτωνα (84-80), για να προκριθούν στην επόμενη φάση.

Το Σάββατο (29/09) Παναθηναϊκός και ΑΕΚ θα μάθουν ποιον θα αντιμετωπίσουν στην β΄φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

Αναλυτικά:

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου (α' φάση, 4η αγ.)
Τρίτων-Διαγόρας Δρ. 80-84
Παγκράτι-Φαίακας 88-75
Ανατόλια-Κόροιβος 106-104
Καβάλα-Ιπποκράτης 90-72

Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου (α' φάση, 5η αγ.)
45. Διαγόρα Δρ. -Καβάλα
46. Παγκράτι- Ανατόλια

Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (β' φάση)
47. Ρέθυμνο-Κύμη
48. Ολυμπιακός-Χολαργός
49. Παγκράτι/Ανατόλια-Παναθηναϊκός
50. Προμηθέας Π.-Άρης
51. Περιστέρι-Ήφαιστος Λήμνου
52. Κολοσσός Ρ.-Λαύριο
53. ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
54. Διαγόρα Δρ./Καβάλα-ΑΕΚ

Σάββατο 3 Νοεμβρίου - Κυριακή 4 Νοεμβρίου (γ' φάση)
55. Νικητής 47-Νικητής 51
56. Νικητής 53-Νικητής 54
57. Νικητής 50-Νικητής 49
58. Νικητής 48-Νικητής 52

Οι ημιτελικοί θα γίνουν στις 13/12 και ο τελικός στις 17/02

Best of internet