TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • COPA DEL REY
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • CLUB FRIENDLY
  • CHALLENGE CUP
  • TENNIS
  • LIVE

    ΜΠΙΣΤΡΙΝΑ ΝΙΤΡΑ 0

    vs

    ΡΕΝ 1

  • LIVE

    SAAREMA VK 1

    vs

    ΟΥΝΙΚAΧΑ ΑΡΟΥΚΑΣΟΥΡ ΑΛΜΕΡΙΑ 0

  • LIVE

    ALURON VIRTU CMC 1

    vs

    ΣΠΟΡ ΤΟΤΟ 0

  • LIVE

    OK MLADOST KASTELA 0

    vs

    ALLIANZ MILANO 1

  • LIVE

    ΚΛAΝΤΝΟ ΒΟΛΕΙΜΠΑΛ ΣΖ 0

    vs

    ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ Σ.Π. 0

  • LIVE

    VK CEZ KARLOVARSKO 1

    vs

    MUNICIPAL ZALAU 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    PENZUGYOR 3

    vs

    BDO HAASRODE LEUVEN 1

  • MONTPELLIER -

    vs

    SAMEN. LYCURGUS -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Με ντέρμπι η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος

Με ντέρμπι η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος

Με ντέρμπι η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος

Με την αναμέτρηση του Ιωνικού με το Περιστέρι να ξεχωρίζει, διεξάγεται σήμερα (16/09) η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

Δυνατές αναμετρήσεις αλλά και... ντέρμπι έχει το μενού της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.

Οι μεγαλύτεροι αγώνες στην Sportingbet. Παίξε νόμιμα με πριμ 5%* στο Λειψία – Γκλάντμπαχ. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

Ομάδες της Α2 ρίχνονται στην... μάχη (Δόξα Λευκάδας, Απόλλων Πάτρας, Αμύντας, Ηρακλής, Εθνικός, Χολαργός, Παπάγου, Ψυχικό, Μαρούσι, Δούκας, Καρδίτσα, Ερμής Αγιάς), με τον αγώνα Ιωνικός - Περιστέρι να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου

Αλ. Δήμογλου 15.00 ΕΚ Καβάλας - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός ΑΟ - ΑΣ Καστοριάς

Λευκόβρυσης 17.00 ΓΣ Ελίμειας - ΑΟ Αμύντας

ΜΕΤΣ Α’ 17.00 ΑΟ Παγκρατίου - ΑΣ Απόλλων Π.

Ν. Σμύρνης 18.45 ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμ. - ΑΕ Χολαργού

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός ΑΟΚ - ΓΣ Αμαρουσίου

Ανατόλια 17.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΕ Λάρισας

Αγρίνιου 17.00 ΑΟ Αγρινίου - Εθνικός ΟΦΠΦ

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς - ΓΣ Ερμής Αγιάς

ΔΑΚ Σερρών 17.00 ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών - ΑΣΕ Δούκα

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου - ΑΣ Καρδίτσας

ΔΑΚ Νικαίας 17.00 ΑΟ Ιωνικός Νικαίας - ΓΣ Περιστερίου

Στρέφη 17.00 ΑΟ Τρίτων - ΓΣ Ηρακλής

Ν. Μουδανιών 17.00 ΑΣ Ευρώπη Πευκ. - ΑΕ Δόξα Λευκάδας

Γέφυρας 17.00 ΚΣ Γέφυρας - ΑΕ Ψυχικού

Μεσολογγίου 18.00 ΓΣ Χαρίλαος Τρικ. - ΑΣ Παπάγου

Best of internet