TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • UEFA EUROPA LEAGUE
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Η κλήρωση της Pre League Γυναικών

Η κλήρωση της Pre League Γυναικών

Η κλήρωση της Pre League Γυναικών

Στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης (30/07) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Pre League 2019-20.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Pre League έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (12/13-10) - 12η αγωνιστική (18/19-1)

ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΕΚ Αθηνών

ΦΟ Βριλησσίων -ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΓΣ Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣΠ Κόρινθος

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΓΣ Άρτεμις

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟ Λαμίας 2013

ΑΕΚ Αθηνών-ΦΟ Βριλησσίων

ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟΝ Αμαζόνες

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Αιγάλεω

ΑΣΠ Κόρινθος-Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΓΣ Άρτεμις-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική (26/27-10) - 14η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΟ Βριλησσίων -ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΕΚ Αθηνών

ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣ Μακεδόνες

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΓΣ Πανιώνιος

ΧΑΝΘ-ΑΣΠ Κόρινθος

ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΓΣ Άρτεμις

4η αγωνιστική (2/3-11) - 15η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟΝ Αμαζόνες

ΑΟ Λαμίας 2013-ΦΟ Βριλησσίων

ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Αιγάλεω

ΑΣ Μακεδόνες-Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΓΣ Πανιώνιος-ΧΑΝΘ

ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΣΠ Κόρινθος

5η αγωνιστική (2/3-11) - 16η αγωνιστική (15/16-2)

ΑΟ Αιγάλεω-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Λαμίας 2013

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΕΚ Αθηνών

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδόνες

ΑΣΠ Κόρινθος-ΓΣ Πανιώνιος

ΦΟ Βριλησσίων-ΑΓΣ Άρτεμις

6η αγωνιστική (16/17-11) - 17η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΟ Αιγάλεω

ΦΟ Βριλησσίων-ΑΟΝ Αμαζόνες

ΑΕΚ Αθηνών-ΧΑΝΘ

ΑΣ Μακεδόνες-ΑΣΠ Κόρινθος

ΑΓΣ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος

7η αγωνιστική (23/24-11) - 18η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟ Λαμίας 2013

ΑΟ Αιγάλεω-ΦΟ Βριλησσίων

ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΕΚ Αθηνών

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΓΣ Άρτεμις

8η αγωνιστική (30-11/1-12) - 19η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣΠ Κόρινθος

ΑΟ Λαμίας 2013-ΧΑΝΘ

ΦΟ Βριλησσίων-Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Αιγάλεω

ΑΕΚ Αθηνών-ΓΣ Πανιώνιος

9η αγωνιστική (7/8-12) - 20η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟ Λαμίας 2013

ΧΑΝΘ-ΦΟ Βριλησσίων

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟΝ Αμαζόνες

ΑΣ Μακεδόνες-ΑΕΚ Αθηνών

ΑΟ Αιγάλεω-ΑΓΣ Άρτεμις

10η αγωνιστκή (14/15-12) - 21η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟ Λαμίας 2013-ΓΣ Πανιώνιος

ΦΟ Βριλησσίων -ΑΣΠ Κόρινθος

ΑΟΝ Αμαζόνες-ΧΑΝΘ

ΑΟ Αιγάλεω-Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΕΚ Αθηνών

11η αγωνιστική (21/22-12) - 22η αγωνιστική (28/29-3)

ΑΕΚ Αθηνών-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟ Λαμίας 2013

ΓΣ Πανιώνιος-ΦΟ Βριλησσίων

ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟΝ Αμαζόνες

ΧΑΝΘ-ΑΟ Αιγάλεω

Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΓΣ Άρτεμις

Best of internet