TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • SÜPER LIG
  • PREMIER LEAGUE

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Με 12 ομάδες ο Α' όμιλος της Α2 Ανδρών

Με 12 ομάδες ο Α' όμιλος της Α2 Ανδρών

Με 12 ομάδες ο Α' όμιλος της Α2 Ανδρών

Μετά την αποχώρηση του Ηρακλή Χαλκίδας, ο Α' όμιλος της Α2 Ανδρών θα διεξαχθεί με 12 ομάδες, όσες και ο Β'.

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση της Α2 Ανδρών όπου και φέτος έχει χωριστεί σε δύο ομίλους. Αναλυτικά η κλήρωση έχει ως εξής:

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Α' ομίλου

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) - 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΕ Αρμενίων-ΑΣ Κέρκης

ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣΠ Απόλλων

Ροδίων Άθλησις -ΓΣ Πανιώνιος

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟΝΣ Μίλων

ΓΕ Ηρακλείου-ΔΑΣ Δραπετσώνας

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων

ΑΣ Κέρκης-ΑΟ Αιγιαλέων

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Καλαμάτα 80

ΑΣΠ Απόλλων-Ροδίων Άθλησις

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Πανερυθραϊκός

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (2/3-11) - 14η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΕ Ηρακλείου

ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣ Κέρκης

Ροδίων Άθλησις -ΑΟ Νέοι Βύρωνος

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣΠ Απόλλων

ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣ Πανιώνιος

ΑΕ Αρμενίων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

4η αγωνιστική (9/10-11) - 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Καλαμάτα 80

ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Αιγιαλέων

ΑΣ Κέρκης-Ροδίων Άθλησις

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Πανερυθραϊκός

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (16/17-11) - 16η αγωνιστική (22/23-2)

Ροδίων Άθλησις -ΓΕ Ηρακλείου

ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΕ Αρμενίων

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣ Κέρκης

ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Απόλλων

ΑΟ Αιγιαλέων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

6η αγωνιστική (23/24-11) - 17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Πανερυθραϊκός

ΑΕ Αρμενίων-Ροδίων Άθλησις

ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Καλαμάτα 80

ΑΣ Κέρκης-ΑΟΝΣ Μίλων

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΣ Πανιώνιος

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣΠ Απόλλων

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΕ Ηρακλείου

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΕ Αρμενίων

Ροδίων Άθλησις -ΑΟ Αιγιαλέων

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Κέρκης

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

ΑΟ Καλαμάτα 80-ΔΑΣ Δραπετσώνας

8η αγωνιστική (7/8-12) - 19η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος

ΑΕ Αρμενίων-ΑΟΝΣ Μίλων

ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΣ Πανερυθραϊκός

ΑΟ Καλαμάτα 80-Ροδίων Άθλησις

ΑΣ Κέρκης-ΑΣΠ Απόλλων

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

9η αγωνιστική (14/15-12) 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΕ Ηρακλείου

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΕ Αρμενίων

ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Αιγιαλέων

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Καλαμάτα 80

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Κέρκης

Ροδίων Άθλησις-ΔΑΣ Δραπετσώνας

10η αγωνιστική (21/22-12) - 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων-ΑΣΠ Απόλλων

ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΣ Πανιώνιος

ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΟΝΣ Μίλων

Ροδίων Άθλησις-ΑΣ Πανερυθραϊκός

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣ Κέρκης

11η αγωνιστική (18/19-1) - 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΣ Κέρκης-ΓΕ Ηρακλείου

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΕ Αρμενίων

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Αιγιαλέων

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Καλαμάτα 80

ΑΟΝΣ Μίλων-Ροδίων Άθλησις

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΔΑΣ Δραπετσώνας

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Β' ομίλου

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) - 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΧΑΝΘ

ΑΣ Άρης-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος

ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Ερμογένης

ΑΣ Άθλος-ΑΠΣ Φίλιππος

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΧΑΝΘ-ΑΣ Άρης

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Μακεδονικός

ΑΕΝ Πανοράματος-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Άθλος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΠΣ Φίλιππος

3η αγωνιστική (2/3-11) - 14η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΣ Άρης-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Μακεδονικός-ΧΑΝΘ

ΣΦΚ Πιερικός-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Άθλος-ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Ερμογένης

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική (9/10-11) - 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Μακεδονικός

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΣ Άρης

ΧΑΝΘ-ΣΦΚ Πιερικός

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Άθλος

ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Φίλιππος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης

5η αγωνιστική (16/17-11) - 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΣΦΚ Πιερικός-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Μακεδονικός-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΣ Άθλος-ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΣ Άρης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

6η αγωνιστική (23/24-11) - 17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Άθλος

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Άρης-ΑΣ Μακεδονικός

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φίλιππος

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ερμογένης

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Φίλιππος-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Άθλος-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άρης

ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ

ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Μακεδονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

8η αγωνιστική (7/8-12) - 19η αγωνιστική (14/15-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Ερμογένης

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΠΣ Φίλιππος

ΑΣ Άρης-ΑΣ Άθλος

ΑΣ Μακεδονικός-ΣΦΚ Πιερικός

ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-Πήγασος Πολίχνης

9η αγωνιστική (14/15-12) - 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Ερμογένης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης

ΑΣ Άθλος-ΑΣ Μακεδονικός

Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ

ΣΦΚ Πιερικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

10η αγωνιστική (21/22-12) - 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-Πήγασος Πολίχνης

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΣ Άρης-ΑΣ Ερμογένης

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΠΣ Φίλιππος

ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άθλος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική (18/19-1) - 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΧΑΝΘ-ΦΕΣ Αριστοτέλης

Πήγασος Πολίχνης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Άρης

ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Μακεδονικός

ΑΠΣ Φίλιππος-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Άθλος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής