Ντέρμπι τίτλου αυτήν την Κυριακή με Total Football στις 10 το βράδυ!

Το σούπερ ντέρμπι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός που αναμένεται να κρίνει την πρώτη θέση της κανονικής περιόδου της Super League και να δώσει στον νικητή προβάδισμα για τον τίτλο ενόψει των πλέι οφ είναι η αφορμή για την αλλαγή της ώρας έναρξης του Total Football, που αυτή την Κυριακή θα αρχίσει στις 22:00, δηλαδή μία ώρα νωρίτερα από την συνηθισμένη ώρα έναρξής του.

Η ποδοσφαιρική εκπομπή που παρουσιάζουν η Χριστίνα Βραχάλη και ο Πάνος Βόγλης θα αρχίσει λίγα λεπτά μετά από το σφύριγμα της λήξης προκειμένου να συνδεθεί με το γήπεδο της Τούμπας για να μεταδώσει λεπτό προς λεπτό όλο το καυτό ρεπορτάζ και το αποκαλυπτικό τρίτο ημίχρονο του μεγάλου αγώνα.

Έξι δημοσιογράφοι και τρεις κάμερες θα βρεθούν στην Τούμπα και θα καλύψουν το μεγάλο ματς για το OPEN: oι απεσταλμένοι στη Θεσσαλονίκη, Αλέξης Σπυρόπουλος και Γρηγόρης Ατρείδης, καθώς και οι Κώστας Βασιλόπουλος, Σταύρος Κόλκας, Χρήστος Νικολαϊδης και Άρης Κουτσιούκης θα μεταφέρουν στους τηλεθεατές όλα όσα θα συμβούν πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τη λήξη του ντέρμπι με συνεχείς ζωντανές συνδέσεις.

Αποκλειστικές δηλώσεις από τους πρωταγωνιστές του ντέρμπι, πλούσιο παρασκήνιο, σχολιασμός από τον κορυφαίο Κριστόφ Βαζέχα, η ματιά των experts Βασίλη Βέργη και Βασίλη Παπαθεοδώρου και, φυσικά, η ανάλυση όλων των επίμαχων φάσεων του ντέρμπι της χρονιάς από τον πρώην διαιτητή FIFA Τάσο Κάκο, αυτή την Κυριακή στις 10.00 το βράδυ στο Total Football του OPEN! Γιατί και αυτό το ντέρμπι παίζεται στο γήπεδο του OPEN!