Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Gazzetta team
Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

bet365

O αγώνας της ΑΕΚ με τη Μίλαν και το παιχνίδι της Euroleague Μπασκόνια – Παναθηναϊκός ξεχωρίζουν στις σημερινές τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Οι μεγαλύτεροι αγώνες στην Sportingbet. Παίξε νόμιμα με πριμ 5%* στο ΑΕΚ – Μίλαν. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

Cosmote TV

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 ΑΕΚ-Μίλαν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Ριέκα-Αούστρια Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Λιόν-Έβερτον, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Απόλλων Λεμεσού-Αταλάντα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Σλάβια Πράγας-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Λουντογκόρετς-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Μπασάκσεχιρ-Χόφενχαϊμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Εκπομπή Postgame ΑΕΚ-Μίλαν LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Άρσεναλ-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Λάτσιο-Νις, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 11ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.05 Μπιλμπάο-Έστερσουντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.05 Χέρτα Βερολίνου-Ζόρια, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.05 Γκιμαράες-Μαρσέιγ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Σάλτσμπουργκ-Κόνιασπορ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

02.00 San Antonio Spurs-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Νovasports

08:30 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 Tέννις WTA Elite Trophy / Kίνα 3η Μέρα (Novasports1HD)

13:00 Tέννις WTA Elite Trophy / Kίνα 3η Μέρα (Novasports1HD)

13:30 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 5η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας - Μπάμπεργκ (Νοvasports3HD)

19:45 Ευρωλίγκα 5η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Βαλένθια (Νοvasports2HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα 5η Αγωνιστική Μπασκόνια – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)

21:05 Ευρωλίγκα 5η Αγωνιστική Μακάμπι – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα 5η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Χίμκι (Νοvasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

02:25 NFL, Jets - Bills (FOX Sports HD)

07:30 CYCLING: Tour of Hainan, China (Eurosport2)

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα που παίζουν σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

EUROPA LEAGUE Τελευταία Νέα