TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • BUNDESLIGA
  • ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ -

    vs

    ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Με πολλούς και σπουδαίους αγώνες μπάσκετ και ποδοσφαίρου, το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

EΡΤ1

17:00 Basket League: Αρης - Ολυμπιακός

ΕΡΤ2

20.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE     

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας

19:00 Χάντμπολ: Ελλάδα - Τουρκία

Cosmote TV

08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

11.00 Γουότφορντ-Στόουκ, Premier League, 10η αγωνιστική REC   COSMOTE SPORT1HD (28.10 17:00)

11.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS18 Brenig 1, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT7HD

12.30 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD (28.10 16:30)

13.00 Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Πέζαρο-Κρεμόνα, Lega Basket Serie A, 5η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT4HD

13.30 Μπενεβέντο-Λάτσιο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS21 Brenig 2 Power Stage, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Ντούισμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Τελικός LIVE   COSMOTE SPORT7HD

15.30 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT1HD

16.00 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 4η αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT4HD

16.00 Νάπολι-Σασουόλο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Κροτόνε-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

17.15 Χιρόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Λέστερ-Έβερτον, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE      COSMOTE SPORT1HD

18.00 Μπολόνια-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 5η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT7HD

19.00 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE   COSMOTE SPORT5HD

19.30 Έιμπαρ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE       COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μόντσα-Καλάμπρια Βαλέντια, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 4η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

20.45 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE      COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series, Martinsville First Data 500, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

21.45 Τορίνο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Θέλτα, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE  COSMOTE SPORT3HD

22.30 Indiana Pacers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE  COSMOTE SPORT4HD

23.45 Σαμπντόρια-Κιέβο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική REC    COSMOTE SPORT2HD (29.10 16:00)

01.00 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE   COSMOTE SPORT4HD

Νovasports

08:00 CYCLING: Tour of Hainan, China (Eurosport2)

09:45 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport2)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτη (Novasports2HD)

12:30 CAR RACING: Porsche Supercup in Mexico City, Mexico (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport2)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Championship Αγγλίας Football League 14η Αγωνιστική Μπέρμιγχαμ – Αστον  Βίλλα  (Novasports3HD)

15:00 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη - Ατρόμητος (Novasports2HD)

15:30 NFL, Browns - Vikings (FOX Sports HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Λαμία - Πλατανιάς (Novasports3HD)

18:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NFL (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΕΚ (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

20:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Motegi, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11η Αγωνιστική Λιλ - Μαρσέιγ (Νοvasports2HD)

22:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Skate Canada (Eurosport2)

22:25 NFL (FOX Sports HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 MLB World Series (FOX Sports HD)

07:00 CYCLING: Tour of Hainan, China (Eurosport2)