Έδωσαν «μάχη» Ντόρσεϊ και Μήτρου - Λονγκ στην G-League (vids)

Τάιλερ Ντόρσεϊ και Ναζ Μήτρου - Λονγκ αναμετρήθηκαν με τις ομάδες τους στην G-League και νικητής αναδείχθηκε ο πρώτος!

«Ελληνικό» χρώμα είχε το Memphies Hustle - Salt Lake City!

Τάιλερ Ντόρσεϊ και Ναζ Μήτρου - Λονγκ τέθηκαν αντίπαλοι στο παρκέ, με τον πρώτο να είναι ο κορυφαίος του αγώνα.

Ο 23χρονος διεθνής γκαρντ μέτρησε 34 πόντους, 8 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 3 κλεψίματα και 1 τάπα σε 34 λεπτά, οδηγώντας την θυγατρική ομάδα των Γκρίζλις στη νίκη (127-131).

Από την άλλη, ο 25χρονος γκαρντ της θυγατρικής των Τζαζ ολοκλήρωσε το ματς με 17 πόντους, 3 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 1 τάπα σε 29 λεπτά συμμετοχής.