TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ -

    vs

    ΜΠAΓΕΡΝ -

  • ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ -

    vs

    ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

    vs

    ΦΡAΙΜΠΟΥΡΓΚ -

  • ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΛΕΙΨΙΑ -

    vs

    ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ -

    vs

    ΚΟΛΩΝΙΑ -

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ -

    vs

    ΣAΛΚΕ -

  • ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΠAΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 -

  • ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

    vs

    ΜAΙΝΤΖ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣAΛΚΕ 0

    vs

    ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 3

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τέσσερα ματς για την Α1 Ανδρών

Τέσσερα ματς για την Α1 Ανδρών

Τέσσερα ματς για την Α1 Ανδρών

Τέσσερα παιχνίδια διεξάγονται αύριο (11/3) για την 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

Σημειώνεται ότι οι αγώνες διεξάγονται χωρίς θεατές, σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Υγείας για τον κορονοϊό (Covid – 19).

*Εθνικό Πειραιά 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ (Γιώργος Σταυρίδης, Σπύρος Αχλαδιώτης)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*ΝΟΒ, Λαιμός 18.30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Μαρία Δασκαλοπούλου, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

*Δημοτικό Αλίμου 19.30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Νίκος Μπουδραμής, Μιχάλης Μπιράκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

Στις 6/3: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-12

Στις 30/3: ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΟΚ

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες Αγ. Ν Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 17 1 0 310-105 52

2.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 17 14 2 1 202-112 44

3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 18 13 1 4 198-150 40

4.ΥΔΡΑΪΚΟΣ 17 12 2 3 195-163 38

5.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17 8 0 9 134-162 24

6.ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17 8 0 9 165-171 24

...............................................................................................................

7.ΕΘΝΙΚΟΣ 17 7 2 8 128-162 23

8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 17 5 2 10 139-152 17

..................................................................................................................

9.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 17 5 0 12 147-203 15

10.ΠΑΟΚ 17 4 0 13 143-180 12

11.ΝΟ ΧΙΟΥ 17 3 0 14 111-203 9

12.ΠΑΟ 17 2 0 15 127-239 6

Επόμενη αγωνιστική (1/4): ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – Υδραϊκός, ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης, Ολυμπιακός – ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χανίων, Εθνικός, ΝΟ Χίου – Πανιώνιος, Παναθηναϊκός – ΑΝΟ Γλυφάδας

ΣΚΟΡΕΡ

69 Μοσκόφ (Απόλλων), 52 Γούνας (Ολυμπιακός), 47 Γκιουβέτσης (ΝΟ Βουλιαγμένης), 46 Ίρβιγκ (Υδραϊκός), Όμπερτ (Υδραϊκός), 38 Γενηδουνιάς (Ολυμπιακός), 35 Μπάσιτς (ΝΟ Βουλιαγμένης), 34 Κάκαρης (Ολυμπιακός), 33 Αργυρόπουλος – Κανακάκης (Ολυμπιακός), 32 Τρούλος (ΑΟ Παλαιού Φαλήρου)